22.00'de Resmi Gazetede Açıklandı! Faizsiz Kredi Kısa Süre Sürecek!

Resmi Gazete: Faizsiz Kredi ve Devlet Destekli Faizsiz Kredi Detayları Açıklandı. Artık bankalardan faizsiz krediler almak mümkün. 50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi almak isterseniz, diğer bankaların politikalarına göre uygun olmanız gerekiyor. Faizsiz krediler sadece katılım bankaları aracılığıyla sunulur. Bu bankalar, İslami prensiplere uygun olarak tasarlanmış olup ürünlerinin hiçbirinde faiz kullanmazlar.

50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi başvurusu yapmak isterseniz, kredi kartınızı düzenli olarak kullanmalı ve bankanın politikalarını karşılamanız gerekmektedir. Kredi aldığınızda, banka size kar ortaklığı uygular. Kişisel krediler için 36 aya kadar işlem yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası 50.000 TL Faizsiz Kredi

Kampanyası Ziraat Katılım Bankası aracılığıyla 50.000 TL'lik faizsiz bir kredi kampanyasına başvurmak istiyorsanız, banka şubesine gidip kimlik ve gelir belgelerinizi teslim ederek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası, bir kamu Katılım Bankası olduğu için size daha uygun kar ortaklığı oranlarıyla faizsiz krediler sunar. Özellikle emekliler için emekli maaşlarını Ziraat Katılım Bankası şubelerine aktaranlar, tüm bankacılık işlemlerinin faizsiz olarak uygulandığı bir banka deneyimi yaşarlar. Ziraat Katılım Bankası şubelerinde yapılan kredi başvuruları için aynı gün sonuç alabilirsiniz. Onaylanan krediyi aynı gün kullanmanız da mümkündür.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Albaraka Türk Katılım Bankası Faizsiz Kredi Başvurusu

Albaraka Türk Katılım Bankası aracılığıyla da faizsiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın kriterlerini karşılayan müşteriler, banka şubeleri veya internet bankacılığı aracılığıyla 50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi kullanabilirler. Albaraka Türk, özel bir Katılım Bankası olduğu için diğer bankalara göre onay almak daha kolaydır.

Albaraka Türk şubelerini ziyaret ettiğinizde, kimlik ve gelir belgelerinizi vererek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka, çalışan müşterilerden en az 6 ay sigorta isteyecektir. Ayrıca, kredi skorunuzu kontrol edecek ve 1200 veya daha yüksek bir kredi skoruna sahip olan bireyler onay alacaktır. Albaraka Türk Bankası ile ihtiyaçlarınıza uygun onaylar alabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası 50.000 TL Faizsiz Kişisel Kredi

Kuveyt Türk Katılım Bankası aracılığıyla da 50.000 TL'ye kadar faizsiz kredi alabilirsiniz. Banka, 50.000 TL'lik kredileri 36 ay vadeli düşük kar ortaklığı oranlarıyla sunar. Bankanın kriterlerini karşıladığınızda anında bir yanıt alırsınız. Kredi başvurusu yaparken banka ayrıca bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak sunar.

Kuveyt Türk Katılım Bankası'ndan 50.000 TL faizsiz kredi başvuruları banka şubelerinde ve internet bankacılığı aracılığıyla yapılabilmektedir. Kredi onayı almak için kredi skorunuzun en az 1200 veya daha yüksek olması gerekmektedir.