Ubisoft, önemli bir kampanyaya imzasını attı. Çok sevilen oyunu bedavaya oynatacak. Elinizi çabuk tutarsanız sizler de 229 TL değerinde olan oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. İşte Ubisoft'un ücretsiz hale getirdiği o oyun...

Dünyaca ünlü oyunlu oyun serileri arasında bulunan Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, dikkatleri üzerine çekti. Ubisoft'tan gelen kararla birlikte oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu. Free Week kampanyası doğrultusunda Ubisoft'un belirli oyunları ücretsiz yaptığı biliniyor. Şimdiki oyun ise oldukça popüler ve oyuncuların dikkatini çekmiş olan bir yapım. Haliyle kampanya büyük ilgi gördü diyebiliriz.

Ne Zamana Kadar Ücretsiz Olacak?

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyununun 9 Mart'tan 16 Mart 2023'e kadar ücretsiz olacağı vurgulandı. Bu gelişme sonrasında oyun için olumlu ifadelere yer verildi. Pek çok kişi oyunu indirerek herhangi bir sınırlama olmaksızın rahatlıkla oyun dünyasının keyfini çıkarabiliyor

rainbow

Hangi Platformlarda Oynanabilir?

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege oyunu için aşağıdaki platformları kullanabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir kısıtlamaya takılmadan keyifli bir oyun macerası sizleri bekliyor olacak. Aşağıda yer alan platformları kontrol edin:

IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak! IBAN Numarasına Ödenecek, 100.000 TL'ye Kadar İsteyen Hemen Alacak!

PC – Epic Games
PC – Ubisoft Store
PlayStation 4 – PS Store
PlayStation 5 – PS Store
Xbox – Xbox Store