Belediye promosyon ödemelerinde yeni dönem başladı. Bu sefer ödemeler emekli promosyonunu dörde katlamış vaziyette. Çalışanlara yüksek miktarda promosyon ödeniyor. Belediye Başkanı müjdeli haberi duyurdu. Peki personellere toplam kaç bin TL promosyon verilecek?

Emeklilere verilen promosyon miktarı, çalışanlara ödenen promosyonun yanında oldukça düşük kalıyor. Belediye çalışanlarına daha önce kaç bin TL promosyon ödemesi yapıldığını biliyoruz. Şimdi ise yeni haber Toroslar Belediyesi'nden geldi. Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, açıklamasında personellere ne kadar ödeme yapılacağını duyurdu.

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Promosyon İhalesi Sonuçlandı!

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz'dan gelen açıklamada promosyon ihalesinin sonuçlandığı ve personellere tek seferlik promosyon verileceği belirtildi. 3 yıl boyunca maaşını ilgili bankadan alacak olan personeller, bu ödemeye hak kazanacak.

Belediyede Çalışanlara 17.550 TL Ödeme!

Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, açıklamasında “Her bir personelimizin hesabına görüşmelerimiz sonucunda anlaşmaya varmış olduğumuz banka üzerinden 17 bin 550 TL’lik promosyon ödemesi tek seferde yatırılacaktır. Ülke olarak oldukça zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışanlarımızın en iyi promosyonu alabilmesi için çaba sarf ettik. En yüksek promosyon miktarında da anlaşmaya varmış olduk.” ifadesine yer verdi.