Astroloji severler tarafından merakla takip edilen 26 Ekim 2022 günü burçları neler bekliyor? 

26 Ekim 2022 Koç Burcu Günlük Yorumu

Fiziksel görüntünüz için  radikal kararları alabilirsiniz. Çalışma koşullarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Genel olarak hayatınız ile ilgili son kararı vermelisiniz. İleride pişman olmayacağınız şekilde karar alabilirsiniz.

26 Ekim 2022 Boğa Burcu Günlük Yorumu

 Karşıt burcunuzda gerçekleşecek tutulma sizi yakından ilgilendiriyor. Bu tutulma boğa burcunun ilk günlerinde doğanları daha fazla etkisi altına alacak. İlişkinizde içselleştirdiğiniz konular, bir bir karşınıza çıkarken, “nerede yanlış yaptım?” sorusu aklınızda dolanabilir.

26 Ekim 2022 İkizler Burcu Günlük Yorumu

 Bazı kişilere gereksiz ödünler verdiğinizi fark edeceksiniz. Tutulma ile beraber değişim yapmak isteyebilirsiniz. Herkese karşı çok içten davranacaksınız. Sakin kalmanız  her alanda iyi olmanıza yardımcı olacak.

26 Ekim 2022 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Birçok konunun omuzlarınızda bir yük olduğunu fark edeceksiniz. Kendinizi mutsuz eden insanlardan ve olaylardan  bir süre uzak tutmanız gerekebilir. Yakın bir zamanda iş hayatlarından olumlu dönüşler yaşayabilir aynı zamanda yeni  bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

26 Ekim 2022 Aslan Burcu Günlük Yorumu

 Aslan burcu, kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Taşınma, yer değişikliği, ev alım satım gibi konular gündemde olabilir. Herkese sorumluluğu hatırlatan ve evinizdeki parayı yöneten siz olacaksınız. Sağlığınıza şu aralar dikkat edin.

26 Ekim 2022 Başak Burcu Günlük Yorumu

Çevrenizde gözlerini size dikmiş olan bir çok insan var ve sizleri çekemiyorlar. İş ve eğitimde şanslı bir dönem. İç dünyanızda sürekli tesir eden değer yargılarınızı hayatınıza uygulamak güç verecek.

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

26 Ekim 2022 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Tutulmanın finansal  şanslısı teraziler. terazilere adeta para akacak.  Gözlemci ve analizci tarafınız, insan tanıma konusundaki becerilerinizi daha fazla ortaya çıkacak.

26 Ekim 2022 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Akrepte gerçekleşen gizli olanı açığa çıkaracak. Akrep burçlarının hayatı kökten değişecek. Aile, ev, iş her şey tekrardan yapılanacak ve hayrına olacak bir dönüşüm olacak. Güneş Tutulması burcunuzda olacak. Tutulmanın etkisi ile uzun zamandır odaklandığınız fakat bir türlü gerçekleştiremediğiniz aksiyonlar için harekete geçeceksiniz.

26 Ekim 2022 Yay Burcu Günlük Yorumu

 İş hayatınızda yeni fırsatlar, kendine iyi bir zaman ayırmalı travmalarınla yüzleşmelisin. Sağlığına çok dikkat et. Uzun süredir canını dişine takıp birikim yapanlardansanız, emeklerinizi çeşitli yatırım yolları ile somutlaştırmak isteyeceksiniz.

26 Ekim 2022 Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Hayalini kurduğun bir dikele kavuşma vakti. Arkadaş ilişkilerine bu sürece dikkat.  İlişkisi olmayan kovalar ilişki yaşayabilir. Terfi ,atama yeni iş fırsatlarınız olabilir. Evlilik kararı alınabilir. Balık: Yurt dışı ve eğitimde şanslı bir dönem. Sosyal medya e ticaret işlerinde açıklık. Kararlılığınızı, disiplininizi ve çalışma şeklinizi kıskananların olduğunu fark edeceksiniz.

26 Ekim 2022 Kova Burcu Günlük Yorum

İnsanlara karşı tahammül seviyeniz oldukça az. Rekabetin çok yüksek olduğu bir iş yerinde çalışıyorsanız, gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.

26 Ekim 2022 Balık Burcu Günlük Yorum

 Bir süredir ilişkileriniz ile ilgili çok ciddi sınavlardan geçiyorsanız, tüm sorunları bertaraf edecek ve sil baştan olacak. Fakat siz kendiniz için hareket edin ve insanları pek umursamayın.