İskoçya'da ülkeye özel olan İskoç eteğini giyen Sefo kendisine "Her şey oldunuz, bir Türk olamadınız" diyen yazar Said Ercan'a verdi veriştirdi!

Son dönemin yükselen rapçilerinden Sefo, İskoçya'da etek giyince olanlar oldu. Ünlü rapçi Sefo kendisine "Her şey oldunuz, bir Türk olamadınız" diyen yazar Said Ercan'a "Dallama, sen İngilizce Türklere empoze etmeye çalışan bir İngiliz ajanısın. Seni ülkenin her yerinden kudurtmaya devam edeceğim" diyince ortalık karıştı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Son dönemin parlayan ismi rapçi Sefo, İskoçya'da geleneksel İskoç eteğini giyerek poz verdi ve sosyal medya hesabından paylaştı.  Fotoğrafını kişisel Instagram hesabından yayınlayan rapçiye kısa sürede etek tepkisi geldi. Sefo, kendisine tepki gösteren yazar Said Ercan'ın yorumuna cevap verince gerginlik büyüdü.

Sefo'nun etekli fotoğrafına Said Ercan, "Her şey oldunuz, bir Türk olamadınız" diyerek yorum yaptı. Bunun üzerine Sefo ise "O zaman İngilizce sayfa açmasaydın dallama. Yani sen ingilizceyi Türklere empoze etmeye çalışan bir İngiliz ajanısın. Seni dünyanın her yerinden kudurtmaya devam edeceğim" dedi.

SEFO'YU HEDEF GÖSTERDİ!

etek-giyen-sefo-kendisine-turk-olamadiniz-15385324_3772_m

Said Ercan, Sefo'nun cevabını Instagram hesabından yayınladı ve "Neden hiç şaşırmıyorum! Hiç yanılmıyorum! Daha önce İstanbul'a Yunanca 'constatinopole' diyen bu kişiye eleştirmiştim dijital ailemize salak demişti şimdi etek giydi diye tepkimi gösterdim bana ettiği hakaretlere bakın! Çok şımarttılar bunları. Türkiye'de kazanıp yurtdışında harcayan ve beni hedef gösteren bu şahıs hakkında yarın avukatım hakaret davası açacak! Dünyanın her yerinden beni kudurtacakmış! Kimsin sen rezil? Dünyanın her yeri senin olsun ben Anadolu'dan bu topraklarından dünyaya seslenmeye, küresel dünya düzenine karşı gelmeye devam edeceğim! Etekli şey sen önce büyüklerle nasıl konuşacağını öğreneceksin sonra da özür dilemeyi öğreneceksin! Ben senin gibi İngiliz kafalı küreselcileri yola getirmek için İngilizce hesap açtım! Ve bu kişiyi çağıran belediyeler artık hepinize tepki göstereceğim şimdiden söylemiş olayım!" diye yazarak Sefo'yu hedef gösterdi.