Astroloji uzmanları tarafından 27 Nisan burç yorumları açıklandı. Peki, 27 Nisan burç yorumlarına göre hangi burçları neler bekliyor? Jüpiter’in Balık burcuna geçişinin etkileri neler olacak? Akrep burcundaki Dolunay aşk, sağlık ve para alanlarını nasıl etkileyecek? İşte detaylar…

27 Nisan Burç yorumları!

Nisan ayının en önemli gökyüzü hareketi olarak kabul edilen Dolunay süreci başladı. 7. derece Akrep burcunda meydana gelen Dolunay, Uranüsyen etkilere sahip olacak. Ayrıca, Satürn tarafından da desteklenecek. Önümüzdeki on beş günlük süreci kapsayacak olan Dolunay döneminde, Akrep temasının hakimiyet alanı da genişlemeye başlayacak. Astroloji de Akrep burcunun temel özellikleri arasında liderlik, güç, ego, parasal konulara ilgi, cinsellik, hırs, tutku, kıskançlık ve gizlilik yer almaktadır. Önümüzdeki süreçte bu alanlarda önemli ve hızlı gelişmelerin yaşanması kaçınılmaz olacaktır. Dolunay dönemi aynı zamanda Süper Ay’ın da başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Ay’ın Dünya’ya en yakın olduğu sürece verilen ad Süper Aydır. Süper Ay dönemlerinde doğal afetler hız kazanmaya başlar. Küçük kazalar, aksilikler, duygusal gelgitler, öfke patlamaları gibi sorunlar meydana gelebilir. Akrep temasının hakim olması bilinçaltını da besleyecektir. Önsezilerin güçlenmeye başlayacağı bu süreçte gizli duygu ve düşünceleriniz açığa çıkabilir. Özellikle korku ve endişenin besleyeceği duygular psikolojik olarak yıpranmanıza neden olabilir. Lakin, sürecin olumsuz yönlerine rağmen özeleştiri kavramının hayatınıza dahil olmasıyla birlikte artıları da olacaktır. Hayatınızdaki temel sorunları düşünmenize ve çözüm üretmenize yardımcı olabilir. Özeleştiri sisteminin çalışmaya başlamasıyla birlikte sorunların tespiti yapılacaktır. İlişkilerinizdeki sorunları derinleşemesine düşünmeye başlayabilirsiniz. Hiçbir işi ya da olayı derinlemesine düşünmeden hareket etmek istemeyeceğiniz bir süreç içerisinde bulunacaksınız. İlişkilerinizde kıskançlık krizleri meydana gelebilir. Öfke kontrolünü sağlamakta sıkıntı yaşayacağınız için huzursuz olabilirsiniz. Partnerinize karşı sert ve acımasız eleştirilerde bulunabilirsiniz. Merakla takip edilen 27 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından kariyer ve parasal alandaki gelişmelerin öne çıkacağı bir gün olacak. Öte yandan Dolunay döneminin rahat burçları arasında yer alan Başak burçları için şanslı bir süreç olabilir.

27 Nisan 2021 Salı Burç yorumları!

Yakın çevrelerindeki insanların Dolunay sürecinden nasıl etkilendikleri ile ilgili olacaklardır. Bu nedenle aile içerisindeki ilişkilerde sıkıntılar yaşanabilir. Geçmişten gelen sorunlar can yakıcı bir hale dönüşebilir. Akrep teması nedeniyle hırsları artmaya başlayacağı için daha fazla çalışma isteği duyabilirler. İş tempolarının yükselmeye başlaması gelecek planlamaları açısından da yararlı olacaktır. Yakın arkadaşlarıyla ilişkilerindeki endişeleri artmaya başlayabilir. Güven problemi duydukları için sorunların derinleşmesi de kaçınılmaz olacaktır. Boğa burçları Merkür’ün etkisi ile iletişim alanında atılımlar gerçekleştirebilir. Merkür ve Venüs kontağının sağladığı avantajlı durumu kullanmaya odaklanmaları gerekebilir. Parasal konularda aceleci davranmamaya özen göstermeleri gereken bu süreçte yeni yatırım planları için beklemede kalmayı tercih edebilirler. Su grubu burçları Akrep, Balık ve Yengeç açısından ise hem verimli hem de sancılı bir süreç başladı. Gizli saklı duygularının baskısını hissetmeye başlayan Akrep burçları değişim hareketinin fitilini ateşlemeye karar verebilir. Hırslı yapılarının etkileri nedeniyle iş alanında önemli atılımlar gerçekleştirebilirler. Özel hayatlarında ise flörtlere açık bir yapıda ilerlemeye karar verebilirler. Dolunay süreci egolarını beslemeye başlayacağı için çatışma yaşamaları kaçınılmaz olacaktır. Balık burçları ise Jüpiter tarafından desteklenmeye başlayacak. Eğitim alanında hızlı gelişmelerle karşılaşabilirler. Akademik kariyer yapmak isteyenler açısından fırsatlar ortaya çıkabilir. Duygusal tepkilerini kontrol altında tutmak zorunda kalacakları anlar yaşanacaktır. Özellikle aile içerisindeki otorite figürü ile yaşayacakları sorunlar yüzünden umutsuzluğa kapılabilirler. Parasal konularda birikim yapma istekleri sekteye uğrayabilir.

27 Nisan 2021 Salı KOÇ Burç Yorumu:

Ay kombinasyon burcunuz Yay'da ilerlerken, bugün daha hareketli ve aktif olacaksınız. Her şeyi herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Uzak yollarla ilgili planlarınız olacaktır. Düşüncelerinizde müthiş bir aksiyon var. Fikirlerinizi herkese kabul ettirmek zorunda değilsiniz. İsteklerinizdeki artışlar sizi yorabilir. Dikkatli olmalısınız.

27 Nisan 2021 Salı BOĞA Burç Yorumu:

Yaratıcılığınız konusunda rakip tanımıyor ve ödün vermekten hoşlanmıyorsunuz. Bugün bir takım varsayımlar üzerinde fazla düşünerek zaman kaybetmemeli ve bir an önce harekete geçmelisiniz. Araştırdığınız konuların size sağlayacağı yarardan çok zararı olabilir. Ayrıca zevklere aşırı düşkünlük, sağlık sorunlarınızda beraberinde getirebilir.

27 Nisan 2021 Salı İKİZLER Burç Yorumu:

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Özellikle sakin bir gün sizi bekliyor ve gücünüzün daha iyi fark ettiğinizi göreceksiniz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize yeni bir renk veriyor. Karamsarlık duygularınızı ona yansıtmamalısınız.

27 Nisan 2021 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:

İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız genişleyebilir. Duygusal yönlerinizi yaratıcılığınızla birleştirecek ve kendinizi daha da verimli hissedeceksiniz. İlginç fırsatlar sizi bekliyor ve değerlendirmelerinizi kişisel özelliklerinizi düşünerek yapmalısınız. Seyahatleri gündeme getirecek bir iş teklifi alabilirsiniz.

27 Nisan 2021 Salı ASLAN Burç Yorumu:

Gücünüzün üzerinde verim sergileyeceğiniz bir gün. Ay, sizin kombinasyon burcunuzda ilerlerken, birçok aktivitelerin içinde olacaksınız. Duygularınızı ortaya koyabileceğiniz bir iş imkanı sizi bekliyor. Yoğun çalışma temponuzu sayesinde, birçok başarı size gelecektir. İdeallerinizden emin olarak ilerliyorsunuz.

27 Nisan 2021 Salı BAŞAK Burç Yorumu:

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bugün araştırmalarınızı derinleştirerek şimdiye kadar düşünmediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Sonuç sizin istediğiniz gibi olacak ve kişisel tatmin ağlayacağınız özel bir çalışmayı ortaya çıkaracaksınız.

27 Nisan 2021 Salı TERAZİ Burç Yorumu:

Bugün iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz.Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

27 Nisan 2021 Salı AKREP Burç Yorumu:

Yaptığınız işin karşılığını almak ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin en az sizin kadar özveri göstermesini istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

27 Nisan 2021 Salı YAY Burç Yorumu:

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız.

27 Nisan 2021 Salı OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizde sürekli bir genişleme söz konusu. Bugün birçok işi bir arada yapmayı tasarlıyorsunuz. İdeallerinizi bir an önce gerçekleştirmek için gerekli tüm donelere sahipsiniz. Sezgisel yeteneğinizi kişisel özelliklerinizle birleştirerek bir çok başarılı çalışmanın altına imza atacaksınız.Bir arkadaşlarınızla birlikte yolculuk planlarınız olacaktır.

27 Nisan 2021 Salı KOVA Burç Yorumu:

Sıra dışı arkadaşlarınızın size yapacağı tekliflere hazır olmalısınız. Gününüzü renklendirecek ve iş imkanlarınızı daha da rahatlatacak cazip öneriler alabilirsiniz. Karşılaşacağınız kişilerin bazıları sizi farklı bir şekilde etkileyecektir. Bugün, enerjinizi çevrenizdeki önemli kişilerle besleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz olacaktır.

27 Nisan 2021 Salı BALIK Burç Yorumu:

İşinizle ilgili açılımlara ihtiyacınız var. Fakat düşündüğünüz şeyleri yaşama geçirme konusunda karasızlık çekebilirsiniz. Hırslarınızı canlı tutamıyor ve değişen şartlara hemen uyum sağlıyorsunuz. Bugün toplumsal konularda yaratıcılığınızı ön plana çıkaracaksınız. Kişisel egolarınızın tatmin sağlayacağı özel günlerden birini yaşıyorsunuz.

Editör: İlan35