Baht Oyunu dizisi çalışmaları devam ederken kadroya yeni bir ismin dahil olduğu öğrenildi. Güzel oyuncu İrem Yüksek Baht Oyunu dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Geçtiğimiz sezon Kanal D’de yayınlanan ve uzun süreli olan Afili Aşk’ın yapımcısından yeni bir yazlık dizi geliyor. ARC Film tarafından hazırlıklarına başlanan yazlık dizi Baht Oyunu yaz boyunca ekranlarda olmak için gün sayıyor.

Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel'in başrolünü paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Diziye yeni bir oyuncunun daha dahil olduğu öğrenildi. Altan Erkekli, Tuğba Çorum, Funda İlhan, Anıl Çelik, Ozan Dağgez gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziye İrem Yüksel'de dahil oldu.

İrem Yüksel Baht Oyunu Dizisinde!

Yönetmenliğini  Serdar Gözelekli 'nin yapacağı, ARC Film'in yapımını üstlendiği ve Kanal D'de  yayınlanmaya hazırlanan Baht Oyunu dizisine son olarak İrem Yüksel'de katıldı. Dizi Mayıs ayında sete çıkıyor ve Haziran ayında başlıyor.

Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor! Yalı Çapkını 46. bölümde neler olacak? Seyran, Ferit’i Suçüstü Yakalıyor!

Sezon sonuna doğru gelinirken dizilerin birer birer final yapmasının ardından yeni yazlık diziler ekranlara gelmek için gün saymaya başladı. Geçtiğimiz sene yazın pandemi nedeni ile fazla yazlık dizi yoktu. Fakat bu yıl gerekli önlemler ve şartlar sağlanarak yazlık dizilere ağırlık verildi. Bu nedenle reyting savaşları yaz dizilerinde de tam gaz devam edecek.