Astroloji uzmanları tarafından günlük burç yorumları açıklanmaya devam ediyor. Peki, 28 Nisan burç yorumlarına göre aşk, para ve sağlık alanlarında hangi gelişmeler yaşanacak? Dolunay’ın etkileri kaç gün sürecek? Dolunay döneminde hangi konulara dikkat edilmesi gerekiyor? Süper Ay başladı mı? İşte detaylar…

28 Nisan Burç Yorumları!

Nisan ayının son dönemine Dolunay süreci damgasını vuracak. On beş gün boyunca etkisini hissedeceğimiz Dolunay, Akrep burcunda meydana gelecek. Satürn ve Uranüs gezegenleri tarafından desteklenecek. 7. derece Akrep burcundaki Dolunay, sabit yıldızların da etki alanı içerisinde bulunacak. Mars ise Yengeç burcunda ilerlemeye başladı. Mars’ın da destekleyeceği Dolunay, aile ve ev hayatının öneminin artmasına neden olacaktır. Güneş ise Uranüs gezegeniyle kontak hareketine başlayacak. Birbirinden önemli gelişmelerin yaşanabileceği bu süreçte Akrep burcunun özellikleri hakim olacaktır. Akrep burcunun hırs, kıskançlık, ego, bilinçaltı ve tutku özelliklerini yoğun bir şekilde hissetmeye başlayacağız. Astroloji de Akrep burçları derinliği simgelemektedir. Yani, en ufak bir olayın dahi derinine inme isteği duyabilirsiniz. Alınganlıklarında artmaya başlayacağı bu süreçte sorunların üzerine yürüme isteği duyabilirsiniz. Herkesten sakladığınız sırlarınız açığa çıkabilir. Gizli saklı tutkuların baskı gücü artmaya başlayacağı için normal zamanlardan farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Enerjinizi yeni ve farklı alanlar üzerinde değerlendirme isteğiniz karşınıza fırsatlar çıkmasını sağlayacaktır. Aşk ve ilişkiler alanında ise derin sularda yüzmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki tutkunun oranı yükselişe geçecektir. Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirme isteği duyabilirsiniz. Sorunlar yüzünden huzursuzluk anlarıyla karşı karşıya gelebilirsiniz. Çatışmalar, eleştiriler ve kırgınlıklar tarafından beslenecek olan bu süreç ilişkilerde yol ayrımlarına neden olabilir. Dolunay sürecinde yaşayacağınız her olaya büyük anlamlar yüklemeye meyilli olacaksınızdır. En küçük bir ima dahi kuşkuları beslemeye yetecektir. Özgürlük kavramının sorgulanmaya başlaması aile içerisindeki otorite figürüyle çatışma yaşamanıza neden olabilir. Yaşama sevincinin azalmaya başlayacağı bu süreçte hayatınızı sorgulamak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde Mars’ın etkisiyle enerjinizde düşüşler meydana gelebilir. Yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulunanlar yorgunluk, dikkat eksikliği ve odaklanma problemleriyle karşılaşabilir. Merakla takip edilen 28 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık.

28 Nisan 2021 Çarşamba burç yorumları!

Ateş grubu burçları Yay, Aslan ve Koç cephesinde parasal konulardaki hızlı gelişmelerin etkileri artıyor. Yay burçlarının aile içerisindeki çatışmaları sona erdirmeye çalıştıkları görülecektir. Özellikle kardeş ya da anneyle olan ilişkideki sorunları çözüme kavuşturma isteğiniz baskın olacaktır. Parasal konulardaki genel karamsarlık havasının hakimiyeti devam ediyor. Geleceğe yönelik endişe ve korkularınızın büyümesi nedeniyle beklemede kalmayı tercih edebilirsiniz. Yeniliklere ve değişime karşı dirençli bir saldırı geliştirebilirsiniz. Merkür’ün de etkisiyle iletişim alanında açık ve net ifadeler kullanma isteğiniz artacaktır. Açık sözlülüğün getirdiği tüm olumlu yönlere rağmen üslubunuza dikkat etmenizde fayda bulunuyor. Benzer bir durum Aslan burçları içinde geçerli olacaktır. Sadece liderlik ve ego çatışmaları alanında sıkıntılarının artması söz konusu olabilir. Zira, liderlik çatışması içerisinde küçük detayları kaçırma ihtimaliniz bulunuyor. Odaklanma problemleri ve zaman yönetimine daha çok dikkat etmeniz gereken bu süreçte kaos ortamının oluşabilir. Dedikoduların artmaya başlamasıyla birlikte arkadaşlık ilişkileriniz yıpranabilir. Hava grubu burçları İkizler, Kova ve Terazi açısından ise duygusal gelgitler artmaya başlıyor. Psikolojik olarak endişeli ve huzursuz olabileceğiniz bu süreçte güven duygunuz zedelenebilir. Arkanızdan çevrilen işlerden haberdar olabilirsiniz. Akrep temasının en önemli etkisi önsezilerin güçlenmesi olacaktır. Şüphe duyduğunuz olayların peşinden gitmeye başlayacaksınız. İkizler ve Kova burçları Satürn’ün sert görünümü nedeniyle yorgunluk ve halsizlik hissedebilir. Uyku düzeninden beslenme şekline kadar farklı alanlarda günlük rutinin dışına çıkabilirsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba KOÇ Burç Yorumu:

İdeallerinizi gerçekleştirmek istemenize rağmen, bazı konularda sır olmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi saklayarak, beklemeyi tercih etmelisiniz. Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. Kararsızlıklarınızın size kazandıracağı hiçbir şey yok. Daha hızlı hareket etmelisiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba BOĞA Burç Yorumu:

Bugün, satın alma ve alışveriş duygunuzda artış gözleniyor. Uzun süredir aklınıza taktığınız konularla ilgili planlar yapabilirsiniz. Partnerinizden de bu konuda destek bekliyorsunuz. Ortak çalışmalarda iyi niyetli yaklaşımların söz konusu olduğu bir gün. Yaşam kalitenizde çıtanız yükselirken, yeni dostlarınızın da katkılarını unutmamalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba İKİZLER Burç Yorumu:

Bulunduğunuz ortamlarda konuya hakimiyetinizden dolayı liderlik vasıflarına çok çabuk yerleşebiliyorsunuz. Bugün, Ay karşıt burcunuzda ilerlerken, kişisel ilişkilerinizde ve ortaklıklar konusunda başarılı çalışmalar yapacaksınız. Olaylara politik yaklaşarak, sorunları farklı bir şekilde çözümleyeceksiniz. Daha sebatkar davranmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba YENGEÇ Burç Yorumu:

Partnerinizin düşüncelerini merak edebilirsiniz. Fakat bu konuda asla sır vermek istemiyorsunuz. Bugün, çalışma yaşantınızda daha özgürce davranacak ve kendi kararlarınızı kendiniz vereceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir. Karşı tarafın gizemli davranışları, sizi olumsuz etkiliyor.

28 Nisan 2021 Çarşamba ASLAN Burç Yorumu:

Duygusal yaşantınızda heyecan verici bir gün. Yükselen coşkularınızın karşı taraftan kabul görmesi sizi daha da mutlu edecektir. Bugün, gireceğiniz ortamlarda çevrenize adeta bir ışık saçacaksınız. Fakat hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek size çok şey kazandıracaktır.

28 Nisan 2021 Çarşamba BAŞAK Burç Yorumu:

İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bugün, her türlü olumlu şartlar sizden yana gelişiyor. Planladığınız çalışmaları yaşama geçirme konusunda hızlı hareket etmelisiniz. Başlatacağınız yeni işlerinize hiç kimseyi ortak etmemeli ve bireysel davranmalısınız. Daha sonra çıkabilecek çatışmaları, şimdiden önlemiş olursunuz.

28 Nisan 2021 Çarşamba TERAZİ Burç Yorumu:

Hukuksal sorunları olanlar için olumlu gelişmeler gündemde. Beklediğiniz sonuçlar istediğiniz yönde ilerlerken, iyimserlik duygularınızdan vazgeçmemelisiniz. Yakın dostlarınızdan alacağınız haberler sizi mutlu edecektir. İletişim konusunda başarılı yerlerdesiniz. Önemli kişilerle bağlantılarınızı sıcak tutmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba AKREP Burç Yorumu:

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için, işbirliğine ihtiyacınız olmasına rağmen, çevrenize karşı önleyemediğiniz bir güvensizlik sergiliyorsunuz. Kendinize geriye çekerek, bazı isteklerinizi yaşama geçirmeniz mümkün değil. Kişisel başarınızı bireysellikle sınırlayamazsınız. Bugün, iletişim içinde olacağınız kişilere daha esnek davranmalısınız.

28 Nisan 2021 Çarşamba YAY Burç Yorumu:

Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizden ödün vermeyen bir yapıya sahip olmanıza rağmen, bugün olaylara bakış açınızda gözle görülen bir esneklik söz konusu. Çevrenizdeki kişilerin düşüncelerinizi, sezgileriniz sayesinde hissedebiliyor ve tavırlarınızı önceden belirleyebiliyorsunuz. Koşullarınızı yeniden düzenlemek için gerekli enerjiye sahipsiniz.

28 Nisan 2021 Çarşamba KOVA Burç Yorumu:

Kişiselliğinizi ortaya koymak için ekstra bir çabaya ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru kullanarak, istediğiniz başarıya yaklaşabilirsiniz. Özellikle içinde bulunduğunuz koşulları istediğiniz gibi yönlendireceksiniz. Sizin gibi orijinal düşünen kişilerle bir arada olmaktan hoşlanacağınız bir gün. Yaşantınıza yeni kişiler katılabilir.

28 Nisan 2021 Çarşamba BALIK Burç Yorumu:

Baskı altında kaldığınız zaman, doğru bildiğiniz konularda bile, hatalar yapabiliyorsunuz. Bugün, değişen koşullara ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Gireceğiniz ortamlarda, çevrenizi sınamadan hiçbir şekilde düşüncelerinizi ortaya koymamalısınız. Özellikle, çevrenizde çelişki yaratmaktan kaçınmalısınız.

Editör: İlan35