Astroloji uzmanları tarafından 29 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 29 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Yengeç burcundaki Dolunay burçları nasıl etkileyecek? Dolunay’ın etkileri ne zaman sona erecek? İşte detaylar… 2020 Aral

Milyonlarca Asgari Ücretli Bu Habere Sevinecek! Maaş Zammında Beklenen Oldu! Milyonlarca Asgari Ücretli Bu Habere Sevinecek! Maaş Zammında Beklenen Oldu!
Astroloji uzmanları tarafından 29 Aralık burç yorumları açıklandı. Peki, 29 Aralık burç yorumlarına göre hangi burcu neler bekliyor? Yengeç burcundaki Dolunay burçları nasıl etkileyecek? Dolunay’ın etkileri ne zaman sona erecek? İşte detaylar…

2020 Aralık ayının son günlerinde gökyüzünde hareketli anlar yaşanmaya devam ediyor. 21 Aralık’tan itibaren Kova Çağı’na geçiş yapmış bulunuyoruz. Satürn ve Jüpiter’in Kova burcunda buluşmasıyla başlayan süreç kariyer alanları üzerinde önemli etkilerde bulunacak. Aralık ayında meydana gelen gökyüzü hareketlerinin sonuncusu ise Yengeç burcundaki Dolunay olacaktır. Etkilerini on gün boyunca hissetmeye devam edeceğimiz Dolunay’ın su grubu burçlarından Yengeç üzerinde meydana gelmesi de önem taşımaktadır. Dolunay zamanlarında insanların gizli tutku ve heyecanlarının açığa çıktığı görülmektedir.

Gizli saklı duyguları bastırmakta zorluk yaşayacağınız bu süreçte ruhunuzdaki karanlık tarafların açığa çıkmak isteğini hissedebilirsiniz. Öte yandan karamsarlık ve yorgunluk gibi hislerin etkisi altına girmeniz ise kaçınılmaz olacaktır. Bu süreçte hem kendinizi hem de ilişkilerinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz. Hayat enerjinizin düşmesi nedeniyle insanlara olan bakış açınızın değişmesi paralellik göstermeye başlayacaktır. Yengeç burcundaki Dolunay’ın hem bireysel açıdan hem de toplumsal olarak etkileri bulunacaktır. Bu süreçte aile hayatı ve ev içerisindeki düzen gibi konuların öne çıktığını göreceksiniz. Sevdiğiniz insanlara karşı daha korumacı ve sahiplenici davranmaya başlayabilirsiniz. Geçmişe duyduğunuz özlem nedeniyle sık sık anılarınızı düşünmeye meyilli olacaksınız. Bu durum şimdiki zamanı kaçırmanıza neden olabilir. Merakla takip edilen 29 Aralık burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa cephesinde ruhsal dinginlik, kafa karışıklıkları ve aile içi sorunlar gibi konuların öne çıktığı görülüyor.

Gün içerisinde enerjinizin düşük olması nedeniyle işlerinizi ertelemek isteyebilirsiniz. Özellikle Başak burçları sıkıntılı ve zorlu bir süreç içerisinde bulunduklarını hissedebilir. Hayata karşı hiçbir heveslerinin bulunmadığı hissine kapılan Başak burçları sorunlarından kaçma yolunu tercih edebilir. Tembellik yapmak ve geri plana çekilmek gibi yöntemlerle geçiş sürecini tamamlamak isteyebilirsiniz. Aile içerisindeki problemleriniz duygusal olarak yıpranmanıza ve hayatınızı sorgulamanıza yol açabilir. Bu gibi durumlarda enerjinizi yükseltmeye odaklanmalı ve sorunlarınızdan kaçmak yerine onlara çözüm üretmek için kendinizi zorlamalısınız. İş alanındaki problemlerinizi masaya yatırarak nerede hata yaptığınızı keşfetmek isteyebilirsiniz. Oğlak burçları açısından ise ev hayatının öneminin arttığı bir süreç yaşanıyor. Evde vakit geçirmekten duyduğunuz keyifin yükselişe geçeceği bu süreçte kendinize yeni uğraşlar edinmek isteyebilirsiniz. Farklı alanlara duyacağınız ilgi bilgi birikiminizi güçlendirme arzusunu destekleyici rol oynayacaktır.

Duygusal açıdan ise halihazırda ilişkisi bulunan Oğlak burçlarının dikkatli ve kontrollü şekilde ilerlemesi gereken bir süreç yaşanabilir. Bu dönem de yalnızlığınıza verdiğiniz önemin artması ilişkinizi olumsuz yönde etkileme gücüne sahip olacaktır. Partnerinize yeterince ilgi göstermediğiniz gibi suçlamalarla karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda ise harcamalarınızı kontrol altında tutmanın meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz. Su grubu burçları Yengeç, Akrep ve Balık cephesinde ise geçmişin izlerinin açığa çıkacağı bir süreç yaşanacaktır. Dolunay’dan en çok etkilenecek olan burç grubu olacakları için duygusal açıdan zayıflıklarını daha yoğun bir şekilde hissedebilirler. Geçmişe duydukları özlemin artmasından dolayı kendinizi çaresiz hissedebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla iletişim kurma ihtiyacı duyacağınız bu süreçte geleceğe yönelik planlarımızı ertelemek isteyebilirsiniz. Akrep burçlarının güvensizlik sorunları yeniden gündeme geliyor.

Yalnızlık kalkanı arkasına saklanan ve yakınlarına insanları yaklaştırmaktan kaçınan Akrep burçları açısından aşk korku uyandırmaya devam ediyor. Geçmişte birlikte olduğunuz insanları düşünerek ilişkilerinizin neden sona erdiği üzerine düşünebilirsiniz. Hayattaki heyecanı ve şevki yeniden keşfetmek için harekete geçmek isteyebilirsiniz.

29 Aralık 2020 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Ay'dan olumlu etkiler alıyorsunuz. İkili ilişkilerinde karşı tarafın şartlarını kendi düşüncelerinizle birleştirmek isteyebilirsiniz. Bugün kendinize zaman ayırmalı ve içsel sesinizi dinlemelisiniz. Duygularınızı baskı altında tutmak, enerjinizin yoğunluğunu düşürüyor. Düşüncelerinizde bir kararsızlık söz konusu.

29 Aralık 2020 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Bugün görüşeceğiniz kişiye karşı bilgiçlik taslamayın. Konuya da çok hakim olabilirsiniz. Bu işin uzmanı olsanız bile alçak gönüllü davranmak size kazandıracaktır. İmajınıza yönelik çalışmalar yapacak ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Karşıt ilişkilerinizde kendi gücünüzün farkındasınız ve olayları farklı bir şekilde ele almayı iyi biliyorsunuz.

29 Aralık 2020 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Duygusal ilişkilerinizde kafanızda oluşan yeni yorumlarınızla ilgili olarak, "mantığın çizdiği yol tartışılmaz" prensiplerinizi biraz yumuşatabilseniz, yenilendiğinizi hissedeceksiniz ve bu size yeni bir yaşam gücü sağlayacak İşinizle ilgili ilginç sıra dışı gelişmeler ortaya çıkabilir. Belli bir mesafeyi korumaya çalışmalısınız.

29 Aralık 2020 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Ortak çalışmalar konusunda farklı düşünceler içinde olabilirsiniz fakat daha net olmayı denemelisiniz. Geleneksel kişilerle birlikte geçmiş olayları konuşmaktan zevk alacağınız bir gün. Uzak yollardan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz. Evinizdeki eski eşyaları gözden geçirmeli veya yenilemelisiniz.

29 Aralık 2020 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Duygusal enerjinizin gücünü sosyal ilişkilerinize rahatça yansıtacaksınız. Bugün sıradışı düşünceleriniz paylaşmak için, kendinizi farklı alanlar bulabilirsiniz. Kardeşlerinizin sizin yardımına ihtiyacı olacağı bir gün içindesiniz ve gereken desteği vermelisiniz. Bugün Ay'ın konumu, olayları daha derin bir şekilde incelemenizi sağlayacak..

29 Aralık 2020 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Yaşamınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yeni bir düzene ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı tereddütlerinizi aştığınız anda başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir gün. Güneş kombinasyon burcunuz Oğlak'ta seyrediyor. Başlangıç yapacağınız işlerde kendinizi güçlü hissediyorsunuz.

29 Aralık 2020 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Sevdiğiniz kişi ile beraberken harcamalarınızı pek denetlemek istemediğiniz için, daha sonra bütçenizle ilgili sıkıntılar yaşıyorsunuz. Bugün olumlu duygular içindesiniz. Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda olumlu motivasyonlar kuruluyor.

29 Aralık 2020 Salı AKREP Burç Yorumu:
Karşıt burcunuzda ilerleyen Mars sayesinde kendinizi enerjik hissetmeye devam ediyorsunuz. Bugün duygusal derinliğinizi karşı tarafa yansıtmak isteyeceksiniz.Özellikle kıskançlıklar söz konusu olduğu zaman agresif ve kaprisli oluyorsunuz. Partnerinizin her söylediği sözden olumsuz etkileniyorsunuz.

29 Aralık 2020 Salı YAY Burç Yorumu:
Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden korkuyorsunuz. Bugün Ay bilinçaltınızı yoğunlaştırabilir ve derin düşüncelerin altından kalkmanız zorlaşabilir. Keskin ve sezgisel düşüncelerinizin sizi rahatsız etmesi sonucu, hareketli bir gün yaşıyorsunuz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz.

29 Aralık 2020 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Bazı olayları araştırırken, detaylar üzerinde yoğunlaşmak yerine pratik düşünmeyi tercih edeceksiniz. Aşk ve sosyal konularda istediğiniz performansı sağlamak istiyorsanız,daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir. Çevrenizde dikkat çekici bir şekilde hareket etmeniz yüzünden tepki alabilirsiniz. Bugün, akşam saatlerinde dostlarınızla bir araya geleceksiniz.

29 Aralık 2020 Salı KOVA Burç Yorumu:
Toplumsal ve kişisel özelliklerinizin olumlu bir şekilde örtüştüğü bir gün içindesiniz. İş yaşantınızda yaratıcılığınızı istediğiniz gibi kullanarak olayları yönlendirebiliyorsunuz. Bugün yeni görüşmeleriniz var. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizi engelliyor. İkna edici konuşarak sorunlarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor.

29 Aralık 2020 Salı BALIK Burç Yorumu:
Kendinize güveniyor ve başlattığınız işi bitirme konusunda ısrarcı davranıyorsunuz.. Beklentilerinizde fazla uç davranıyor ve gerçekleşmediği zaman da çok üzülüyorsunuz. Kombinasyon burcunuz Akrep'te ilerleyen Jüpiter, kişisel cazibenizi olumlu bir şekilde arttırırken, aşk yaşantınızda bir hareketlenme söz konusu olacak.