ATV ekranlarında her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çok uzun süredir kızının ismini anmayan Müge Anlı, Canlı yayında "Kızım olduğunda, canım kızım" gibi sözler etmesiyle Müge Anlı'nın kızı mı var? Müge Anlı'nın kızı kim? Müge Anlı'nın

ATV ekranlarında her gün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında çok uzun süredir kızının ismini anmayan Müge Anlı, Canlı yayında "Kızım olduğunda, canım kızım" gibi sözler etmesiyle Müge Anlı'nın kızı mı var? Müge Anlı'nın kızı kim? Müge Anlı'nın herkesten sakladığı kızının babası kim gibi sorular akıllara geldi. Bizde sizler için Müge Anlı'nın kızı Lidya Müge Akdağ'ı derledik. Peki Lidya Müge Akdağ kim? Lidya Müge Akdağ babası kim? Adı ne?

Lidya Müge Akdağ kimdir?2002 doğumlu olan Lidya Müge Akdağ, İstanbul'da doğdu. Lidya Müge akdağ, Müge Anlı ve Burhan Akdağ'ın kızıdır. Müge Anlı'nın kızının adı Lidya anlamı da merak ediliyor. Gözlerden ve kameralardan uzak bir hayat yaşamaya çalışan Lidya, annesinin isteğiyle babasıyla görüşmediği iddia ediliyor. Velayet davalarıyla gündeme gelen Müge Anlı ve Burhan Akdağ hattında geçtiğimiz hafta olaylar çıkmıştı. Şu an 18 yaşında olan Lidya Müge Akdağ yaşı da şok etti.Müge Anlı kimdir?

1973 doğumlu Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim fakültesi mezunu. Kendisi gibi gazeteci Burhan Akdağ'la evlenip 1 yıl sonra boşandı. Bu evlilikten bir tane kızı oldu. 2010 yılından beri ATV ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını sunmaktadır. Ekranların en güçlü kadını olarak algılann Müge Anlı programı tam gaz devam ediyor.

Burhan Akdağ kimdir?

1961 doğumlu Burhan Akdağ, Müge Anlı ile 2 kez evlenmesiyle gündeme gelmişti. 3 çocuğu olan Akdağ'ın ilk eşinden bir oğlu ve kızı var ve Müge Anlı'dan Lidya adından bir kızı bulunuyor.