Vakıfbank'ın kredi kampanyasına yoğun bir ilgi var. Çünkü hem faiz oranı düşük hem de vade sayısı yüksek. 50 bin TL'den 100 bin TL'ye kadar olan kredilerde özel fırsatlar sunuluyor. 3 ay erteleme imkanı da var. Kamu bankasının çeşitli avantajları haberimizde...

Acil para ihtiyacı olanların son dönemde tercih ettiği bu kredi kampanyası, büyük ilgi görmekte. Son olarak yapılan paylaşımla birlikte çeşitli detaylar aktarıldı. 3 ay ertelemeli kredide aranan şartlar nelerdir? Güncel gelişmeler ve çok daha fazlası haberimzide olacak. Vakıfbank, önemli bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıktı. Üstelik faiz oranı ve vade sayısı da kredinize göre değişkenlik gösterecek.

3 Ay Ertelemeli Kredi Veriliyor

Vakıfbank, esnek ödeme planı neticesinde 3 ay ertelemli krediyi müşterilerine sunuyor. Sizler de kredinizi direkt olarak ödemek yerine erteleme avantajından yararlanabilirsiniz. Öte yandan bankadan kredi çekmeyi planlıyorsanız bu detaylara dikkat edin. Kredide vade sayısı açıklandı mı?

12 - 36 Ay Vade İmkanı

Eğer çekeceğiniz kredi 100 bin TL ve üzerinde ise 12 ay vade uygulanıyor. 50 - 100 bin TL araılığındaysa 24 ay vadeli kredi veriliyorken 50 bin TL ve altındaki kredilerde ise vade sayısı 36 ay olarak açıklandı. Dolayısıyla kredi miktarınıza göre bu durum da değişkenlik gösterecektir.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank'ın kredi başvurusu için yapmanız gereken şey oldukça basit. SMS, dijital bankacılık, mobil bankacılık, müşteri hizmetleri veya banka şubesine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.