3 bankadan emekliye ödeme! Emekli maaşına ek olarak 10-50 bin TL ödenecek

3 bankadan emekliye ödeme! Emekli maaşına ek olarak 10-50 bin TL ödenecek! Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olanlara 50 bin TL ödeme yapılacağı açıklandı.

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlara yönelik başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan vatandaşların kredileri, belirli koşullar altında emeklilik hesapları üzerinden 50 bin TL ek ödeme olarak verilecek.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor

Kamu bankaları aracılığıyla başvuru imkanı:

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istedikleri takdirde bu bankaların kampanyalarına katılarak diğer bankalara göre daha düşük faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank aracılığıyla ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı durumunda şubeye gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilir ve onaylanan kredilerini diledikleri zaman kendi hesaplarına yatırabilirler.

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank da internet bankacılığı uygulamasını kullanan tüm emeklilerin kredi ödemelerini uygun faiz oranlarıyla hızlı bir şekilde hesaplarına yatırabilecekleri bir kampanya başlatmıştır. Siz de internet bankacılığı uygulaması üzerinden en düşük faiz oranlarından yararlanarak nakit kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.