Yapı Kredi Bankası, yaptığı kampanyalarda özellikle bireysel müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerine devam etmektedir.

Yapı Kredi Bankası yaptığı duyuruda, emekli maaşı alanlara 100.000 TL vereceğini açıkladı! Yapı Kredi Bankası, emekli maaşı alan vatandaşlara 100000 TL’ye kadar ödeme vereceğini, resmi internet sitesi üzerinden duyurduktan sonra başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 24 ay vadeli kredi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Yapı Kredi Bankası, yaptığı kampanyalarda özellikle bireysel müşterilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemelerine devam etmektedir. Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar diledikleri zaman bu bankanın başlatmış olduğu Emekli Kredisi kampanyasına katılabilirler.

Yapı Kredi Bankası Emekli Kredisi Kampanyası:

Yapı Kredi Bankası, kendi bankasından emekli maaş alan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu kampanyalarda özellikle nakit ihtiyacı olan vatandaşların şubeleri üzerinden yapacakları başvurularda, ödemelere hemen Yapı Kredi Bankası Direkt uygulaması üzerinden vermektedir.

Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası üzerinden alan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanabilecekleri bu kampanyalara katılarak, Yapı Kredi Bankası Direkt uygulaması üzerinden internet aracılığı ile birlikte kredi alabilmektedir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu, ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak kayıt bulunmaktadır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Bireysel yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın Aylık gelir, Boşluk ve Doğum tarihi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.