Yapı Kredi, Denizbank ve Vakıfbank tarafından yapılan açıklamaya göre ihtiyaç kampanyası düzenlendiği ve bunun düşük faiz oranları ile sunulacağı duyuruldu.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

35 bin TL miktarında nakit destek için 18 yaş üstü herkes başvuruda bulunabiliyor. Farklı sebepler nedeniyle nakit para ihtiyacı bulunan kişiler için 3 banka sevindirici bir açıklama yaptı. Denizbank, Vakıfbank ve Yapı Kredi bütün 35 bin TL meblağında krediyi kazanç dokümanı olan yurttaşlara sunacak. Bu bankaların şubelerinden, mobil bankacılık hizmetlerinden ve internet bankacılığı üzerinden yurttaşların kredi başvurusu yapma olanağı en iyi koşullar altında sağlanacak. Düşük faiz oranları ile beraber kredi kullanmak isteyen yurttaşlar için kredi koşulları ve ayrıntıları haberimizin devamından yer alıyor.

3 Banka Avantajlı Kredi Paketlerinde Bombayı Patlattı!

Toplu nakit para arayan ve banka kredisi kullanmak isteyen kullanıcılar için tam 3 bankadan bu konu ile ilgili önemli açıklamalar geldi. Vakıfbank, Denizbank ve Yapı Kredi bankaları acil nakit gereksinimlerinize cevap olacak 35 bin TL miktarında kredi hazırladığını duyurdu. 36 ay vade olanağı ile verilecek olan kredi yardımında faiz oranları krediyi çekecek olan yurttaşın kredi anekdotuna göre tanımlanacak. Düşük faizli gereksinim kredisi kullanmak isteyen yurttaşlar bu 3 bankanın şubelerinden ve mobil bankacılık hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerini yapabilecek. Ayrıntılar haberimizin devamında yer alıyor.

Vakıfbank Düşük Faiz Oranlı Kredi İmkanı

Düşük faizli gereksinim kredisi kampanyasını yeni duyuran Vakıfbank, yurttaşlara 35 bin TL meblağına kadar 36 ay vadeli gereksinim kredisi vereceğini açıkladı. Vakıfbank düşük faiz oranına sahip eni bir kampanya başlattı. Bu kampanya için başvuru yapmak isteyen kişilere 24 saat boyunca internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapma imkanı da sağlandı. İsteyen yurttaşlar yeniden de TC kimlik kartları ile beraber en yakın Vakıfbank şubesinden de başvuru için bizzat giderek açıklama kredimin detaylarını karşılaştırabilirler. Şayet Vakıfbank da hesabınız varsa aynı gün içinde ATM’den arz ettiğiniz kredi çekme hakkına sahip olabileceksiniz. Vakıfbank da hesabı bulunmayan yurttaşlar ise başvurularını yapıp onay aldıktan sonra çektikleri krediden yararlanabilecekler.

Denizbank Düşük Faiz Oranlı Kredi İmkanı

Denizbank vasıtasıyla Kredi kullanmayı istiyorsanız bunun için internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden müracaatlarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu konu ile ilgili T.C. kimlik kartları ile beraber en yakın Denizbank şubesinden de müracaat için bizzat giderek halledebilirsiniz..

Yapı Kredi Düşük Faiz Oranlı Kredi İmkanı

Nakit para ihtiyacına çözüm bulmayı isteyen kişiler için Yapı Kredi Bankası müjdeli haberi duyurdu. Yapı Kredi bankası da Denizbank ve Vakıfbank gibi yurttaşlara 35 bin TL meblağına kadar gereksinim kredisi vereceğini duyurdu. 36 ay vadeli düşük faizli kredinizi Yapı Kredi bankasından almak isteyen yurttaşlar için iki yol bulunuyor. Bu yollar haberimizin devamında yer alıyor.

Yapı Kredisi İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası’nın duyurduğu ihtiyaç kredisi için başvuru kanallarından biri olan SMS ile de başvuru yapma imkanınız bulunuyor. Zaman fark etmeksizin gereksinim kredisi almak için cep telefonunuzun iletiler kısmını kullanarak T.C. kimlik numarası, aylık kazanç ve doğum tarihinizi aralarında birer boşluk bırakıp yazdıktan sonra yazarak 4411 numarasına ileti olarak yollayabilirsiniz. Yapı Kredi gereksinim kredisine SMS ile başvuruda bulunan yurttaşların kredi onayı yalnızca dakikalar içinde cep telefonuna geliyor. Ayrıca banka şubelerine giderek arz ettiğiniz kredi meblağını alabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası duyurusunu yaptığı bu yeni kampanya ile 35.000 TL tutarında krediyi hem düşük faiz ile hem de 36 ay vadeli olarak sağlayacak.