1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan Ziraat Bankası Bankkart’ tan ücretsiz, indirimli faizli, 2 – 12 taksitli nakit avans kampanyası merak konusu oldu. İşte detaylar…

1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan Ziraat Bankası Bankkart’ tan ücretsiz, indirimli faizli, 2 – 12 taksitli nakit avans kampanyası merak konusu oldu. İşte detaylar…


Yeni yılda bankalar kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Türkiye’ nin en eski kamu bankalarından olan Ziraat Bankası’ nın hazırlamış olduğu kampanyalar yakından takip edilmektedir. Bu bağlamda 1 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerli olan Ziraat Bankası Bankkart’ tan ücretsiz, indirimli faizli, 2 – 12 taksitli nakit avans kampanyası vatandaşlar tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. 

AnyConv.com__1512097


Ziraat Bankası’ndan Şubat Ayı Müjdesi!


Ziraat Bankası yeni yılda kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Hazırlamış olduğu çeşitli kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeye çalışan Ziraat Bankası, şubat ayına özel kampanyası ile de dikkat çekti. Kampanyanın detayları merak konusu oldu.


Türkiye Cumhuriyeti Ziraat Bankası bankkart kampanyaları ile büyük ilgi toplamaktadır. Bu bağlamda şubat ayının son güne kadar yararlanılacak birçok fırsat bulunmaktadır. Bu bağlamda bankkart kampanyalarına baktığımız zaman şubat ayına özel toplamda 250 TL Bankkart lira, E- ticaret alışverişlerinde 150 TL Bankkart lira, market alışverişlerinde toplamda 150 TL Bankkart'dır.

QR ile ödemelerde 100 TL Bankkart lira, ayın sektörü “kitap ve kırtasiye, kafe ve restoran harcamalarında toplamda 100 TL Bankkart lira, kültür sanat harcamalarına 100 TL Bankkart lira, bankkart gençliye kültür sanat harcamalarında 100 TL Bankkart lira ve son olarak da indirimli faizli 2 – 12 taksitli nakit avans fırsatları bulunmaktadır. 


Ziraat Bankası’ nın 28 Şubat 2023 tarihine kadar Bankkart lira kampanyaları özetlendi. Bu bağlamda kampanyanın detayları Ziraat Bankası’ nın internet sitesinde yer alıyor. 

Banka_Kart_combo


Bankkart’tan Ücretsiz, İndirimli Faizli, 2-12 Taksitli Nakit Avans Kampanyası!


Ziraat Bankası’ nın kampanyaları kapsamında yer alan Bankkart’ tan ücretsiz, indirimli faizli, 2 – 12 taksitli nakit avans’ ın şartları internet sitesinde bulunmaktadır. Bu bağlamda kampanyanın şartları “Taksitli nakit avans kampanyası 1 Şubat 2023 – 28 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Taksit sayısı 2 ile 12 arası olacaktır.

Taksitli nakit avans kampanyasında %1,23 indirimli faiz oranı geçerli olacaktır. İlk taksit tutarı, ilk ekstrenin son ödeme tarihi baz alınarak hesaplanmaktadır. Taksitli nakit avans işlemi kart hamilinin işlem anındaki kullanılabilir nakit çekim limiti ile sınırlı olup, günlük minimum işlem tutarı 100 TL, maksimum işlem tutarı ise 50.000 TL'dir.

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

ATM'den taksitli nakit avans çekim işlemlerinde işlem tutarı ATM günlük para çekme limiti ile sınırlıdır. Sadece Bireysel Bankkart ile yapılacak taksitli nakit avans işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Bankkart Başak, Bankkart Business, ücretsiz Bankkart kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekme özelliği engellenmiş kartlar, taksitli nakit avans kullanamamaktadır.

Taksitli nakit avans işlemi, kredi kartına tanımlı nakit avans limitinden düşülmektedir. Faiz tutarı üzerinden %5 BSMV ve %15 KKDF alınmaktadır. Taksitli nakit avans işlemlerinde Bankkart Lira kazanılmamaktadır. Taksitli nakit avans işlemi için erken kapama ve bir taksitten az olamamak koşuluyla kısmi ödeme yapılabilmektedir. Erken kapama yapılması durumunda vadesi gelmemiş taksitler için ödeme tarihine göre faiz indirimi uygulanır.

Kısmi ödeme yapılması durumunda ise, ödeme tarihine ve miktarına göre faiz indirimi yapılarak yeni ödeme planı oluşturulmaktadır. Taksitler dönem borcuna eklenmektedir. Taksitli nakit avans işleminin iptal ve iadesi yapılamamaktadır. Taksitli nakit avans geri ödeme süresi boyunca kredi kartı hesap kesim tarihi değişikliği yapılamamaktadır. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. gerektiğinde kredi kartlarının nakit çekme özelliğini engelleyebilir” yer almaktadır.