Ekonomik açıdan zor günlerin yaşandığı bu günlerde 3 bankadan herkese toplamda 5.000 TL enflasyon desteği açıklaması geldi.

Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek! Akbank SMS atarak ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu! Başvuru yapanlara 100.000 TL'ye kadar nakit kredi verilecek!

Türk Ekonomi Bankası, Akbank ve Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamalarda 5000 TL'ye kadar kredi imkânlarının sağlanacağı ifade edildi. Yapılan bu açıklamaların ardından düzenlenen kampanyalar vatandaştan olumlu tepkiler aldı. Bankaların düzenlediği kredi kampanyaları ile ilgili detaylara bu haberimizde ulaşabilirsiniz.

Vatandaşın yüzünün gülmesini sağlayan bu kampanyalar daha şimdiden yoğun ilgi gördü. Türk Ekonomi Bankası tarafından bankalara ait internet sitelerinde yapılan açıklamalar kampanya detaylarını da ortaya çıkardı. Faizsiz bir şekilde 5000 TL'ye kadar verilen bu krediler kullanılırken 3 ay ertelemeli olarak kullanma imkanı da bulunuyor. Böylece krediyi almaya başladıktan 3 ay sonra ödemeler gerçekleşiyor. Bu kredilerden faydalanmayı istiyorsanız adı geçen bankalara şubesine giderek T.C kimlikleriniz ile başvuru yapabilirsiniz. Eğer bankaya gitmeden bu kredilere başvurmayı istiyorsanız bunun için Online olarak başvuru yapma imkanınızda bulunuyor. Bu bankalara ait mobil uygulamalar üzerinden de aynı şekilde enflasyon desteği için verilen kredilere başvurmak mümkün.

Akbank 5 Bin TL Enflasyon Desteği Kredisi Detayları

Enflasyon desteği kredisi için Akbank tarafından 5.000 TL kredi veriliyor. Banka müşterilerinin faydalanabileceği bu özel kampanyada 5.000 TL ihtiyaç kredisi alma imkanı bulunuyor. Bu krediden faydalanmayı istiyorsanız size en yakın olan Akbank şubesine giderek başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Dilerseniz internet bankacılığı kullanarak da bu enflasyon desteği kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra değerlendirme süreci kısa bir sürede tamamlanarak size Kredi başvurunuzun sonucu ile ilgili dönüş yapılacaktır. 12 ay vadeli olan bu kredi faizsiz olarak sunulmaktadır. Dilerseniz 3 aylık dönem boyunca kredi ödemelerini erteleme imkanınız da bulunmaktadır.

Türk Ekonomi Bankası 5 Bin TL Enflasyon Desteği Kredisi Detayları

Enflasyon desteği veren bankalar arasında Türk Ekonomi Bankası da bulunuyor. Bu bankanın müşterilerine 12 ay vade imkanı ile faizsiz bir şekilde bu ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Eğer dilerseniz Türk Ekonomi Bankası tarafından verilen 5.000 TL enflasyon desteği kredisine başvurabilirsiniz. Başvuru yaparken T.C kimlik kartınızın yanınızda olması yeterlidir. Bunun dışında banka kredi notunu da inceliyor. Türk Ekonomi Bankası'nın sağladığı 5.000 TL tutarındaki enflasyon desteği kredisine başvuru yapmak için 1400 puan ve üzerinde kredi notunuz olması gerekiyor. Böylece faizsiz bir şekilde verilen bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sürecinin onaya gönderilmesinin ardından banka tarafından size kesin olarak geri dönüş yapılıyor. Kredinizin olumlu sonuçlanması halinde hemen hesabınıza bu tutar aktarılıyor.

Garanti Bankası 5 Bin TL Enflasyon Desteği Kredisi Detayları

2023 yılı ile birlikte enflasyon desteği kredisi veren bankalar arasında Garanti Bankası da yer alıyor. Garanti Bankası'nın yeni yıl için açıkladığı kredi kampanyaları arasında yer alan Bu kampanyada acil ihtiyaçlarınızı karşılamanız için gerekli finansman sağlanıyor. 5000 TL'ye kadar verilen bu kredi için banka şubelerine gitmeniz de gerekmiyor. Online bankacılık hizmetleri üzerinden kısa süre içerisinde bu krediden faydalanmanız mümkün oluyor. Başvuru yapmanızın ardından banka  tarafından bir değerlendirme yapılıyor. Yapılan değerlendirmenin ardından kredi başvurusu için yapmış olduğunuz talebe cevap veriliyor. Bu konuda banka müşterisi olmasanız bile yine de 5000 TL faizsiz kredi imkanından faydalanmanız mümkün oluyor. Bu başvuruyu yapan kişilerden Garanti Bankası 1200 ve üzerinde kredi notu olmasını da talep ediyor. Yaptığınız başvuruya onay verilmesi halinde 12 ay vadeli olarak bu kredi imkânlarından anında faydalanabilirsiniz.