Garanti Bankası Kampanyayı duyanların ağzını açık bırakacak bir duyuru yapıldı. Garanti Bankası başvuru yapan herkese ₺10.000 veriyor.

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için internet sitesi üzerinde bir açıklama yapan Garanti Bankası özel bir kredi kampanyası olduğunu duyurdu. Bununla birlikte Garanti Bankası bünyesinde yer alan Garanti Cep üyesi olan müşterilere 10.000 TL faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Ayrıca mobil bankacılık müşterisi olan kişilere 1000 TL Bonus imkanı da sağlanıyor. Ayrıca bankanın mobil bankacılık hizmetini kullanan halihazırdaki müşterilerine de 10.000 TL faizsiz olarak kredi kullanma fırsatı sunuluyor.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Birçok kişi bu konunun gerçek olup olmadığı ile ilgili araştırmalar yapıyor. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada bu konunun gerçek olduğu görülüyor. Garanti Bankası'na ait resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamayı gören kişiler gerçekten böyle bir kampanyanın var olduğunu görüyor. Durum böyle olunca birçok kişi Garanti Bankası tarafından sağlanan bu özel kredi kampanyasından faydalanmayı istiyor. Bu konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmayı istiyorsanız Garanti Bankası'nın resmi internet sitesinin dışında müşteri hizmetleri gibi diğer iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası'ndan İstenilen Şartları Sağlayanlara 10.000 Tl Faizsiz Kredi İmkanı
Garanti Bankası tarafından istenilen şartları yerine getirebilen kişiler için 10.000 TL faizsiz kredi imkanı sunuluyor. Ülkemizde ekonomik yönde yaşanan olumsuz gelişmeler ve enflasyondaki artışın devam etmesi nedeniyle alım gücü düşen vatandaşlar bu konuda nakit İhtiyacı duyuyor. Bu nakit ihtiyacını acil bir şekilde karşılamak ve ihtiyaçlarını gidermek için vatandaşlar bankalara kredi başvuruları yapıyor. Birçok bankanın farklı seçenekler ile sunduğu ihtiyaç kredilerini araştıran kişiler bankaların kredi seçeneklerini karşılaştırıyor. Bu konuda faizsiz kredi veren bankaların olduğunu gören kişiler bu kredilere başvuru yapıyor. Garanti Bankası da bu konuda sunduğu faizsiz kredi imkanı ile 10.000 TL kredi ve 1000 TL hediye bonus veriyor. Bu kadar avantajlı kredi seçeneklerinin sunulması nedeniyle pek çok kişi Garanti Bankası'nın verdiği krediler için başvuru yapıyor. Bu konuda avantajlı bir şekilde kredilere ulaşmak isteyen kişiler Garanti Bankası tarafından sağlanan bu kredi kampanyalarını tanıdıklarına da tavsiye ediyor. Şu anda Garanti Bankası'nın bu kampanyası oldukça popüler durumda.

Garanti Bankası'nın 10.000 TL Faizsiz Kredi Kampanyasının Özellikleri

Garanti Bankası müşterileri banka bünyesinde bulunan Garanti Cep uygulaması üzerinden bireysel olarak kredi başvurusu yapan kişilere başvurunun kabul edilmesi durumunda her 1000 TL için 1000 TL bonus imkanı veriyorlar. Ayrıca bunun yanında 10.000 TL faizsiz nakit avans fırsatı da sunuluyor. Bunun için bankanın farklı kampanyaları da bulunuyor. Dilerseniz banka dahilinde ihtiyaç 100.000 Kredi kampanyasına da başvurabilirsiniz. Yoğun bir şekilde başvuru sağlanan bu kampanyalarda 100.000 TL kredi imkanı 24 ay vade ile sunuluyor. 
Üstelik kredi başvurusu yapıldığında bu aynı gün içerisinde hesabınıza aktarılıyor. Banka şubeleri üzerinden de başvurabileceğiniz bu kredileri uygun faiz oranları ile kullanmak mümkün oluyor. Sigortalı olarak çalışan kişilerin son 3 ay açık kalması koşuluyla ödemeler banka tarafından gerçekleştiriliyor. Emekli olan vatandaşlar ise emekli aylıklarını Garanti Bankası'na devrettikten sonra maaş müşterisi olarak 100.000 TL'ye kadar nakit kredi onayı alabiliyorlar. Emeklilik ve maaş hesabına göre belirlenen bu durum müşterilere büyük avantajlar sağlıyor. Birçok kişinin bu kampanyayı değerlendirmek için Garanti Bankası'na başvuru yapması ve faizsiz kredi kampanyalarından faydalanması bekleniyor.