3 gün boyunca ödenecek ödeme! Tc kimlik numarasına 50.000 TL net ödeme!

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

Tc Kimlik numaranız üzerinden DenizBank aracılığı ile birlikte başlatılacak olan yeni kampanyada uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi kullanacak olan kişilere 50000 TL kadar net ödeme gelir belgesiz olarak verileceği açıklandı. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan başvurularda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara uygun faiz oranları ile birlikte ödenecek olan bu kredilerde 50000 TL kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli, nakit kredi imkanı sağlanıyor. 

50.000 TL KREDİ

Denizbank kredi politikalarına uygun olmanız durumunda başvurunuzu gerçekleştirelim, kullanabileceğiniz bu kredilerde başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde işlem yapılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de kullandırılacaktır. 

Banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda 3 gün içerisinde yapmış oldukları tüm başvurularda uygun faizlerden yararlanarak kredi alabilmektedirler. 

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Denizbank, Sizlere cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj atarak, kredi imkanı sağlamaktadır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini yazarak, 32 80 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız.