30 Ağustos 2021 Pazartesi bankalar açık mı? 30 Ağustos'ta bankalar çalışıyor mu? 30 Ağustos Pazartesi resmi tatil mi?

30 Ağustos 2021 Pazartesi günü Zafer Bayramı'nın kutlanacak olması dolayısıyla birçok kişi arama motorunda resmi tatil olup olmadığını bankaların çalışıp çalışmadığını araştırıyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Pazartesi günü resmi tatil olacak. Peki 30 Ağustos'ta bankalar çalışıyor mu? 30 Ağustos'ta bankalar açık olacak mı? 30 Ağustos 2021 bugün bankalar açık mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı'na sayılı saatler kalırken bu yıl Zafer Bayramı haftanın ilk gününe yani pazartesi gününe denk geliyor. Pazartesi günü resmi kurum ve kuruluşlarda işleri olan vatandaşlar ise birçok sorunun yanıtını merak ediyor. Özellikle bankada işlem yapmak para transferi yapmak isteyenler 30 Ağustos'ta bankalar açık mı sorusunun yanıtını öğrenmeye çalışıyor. Peki 30 Ağustos 2021 Bugün bankalar çalışıyor mu? 30 Ağustos'ta bankalar açık olacak mı?

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI RESMİ TATİL Mİ?

Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır? Vakıfbank EMEKLİLERE Destek Verecek! Devlet Destekli 50.000 TL'ye Kadar Başvurusu Nasıl Yapılır?

Büyük Taarruz'un yıldönümü olan ve Türk topraklarının düşman işgalinden temizlenmesini temsil eden 30 Ağustos Zafer Bayramı ülkemizde resmi tatil olarak kutlanıyor. Yani 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın denk geldiği gün tatil oluyor.

30 AĞUSTOS'TA BANKALAR AÇIK MI?

30 Ağustos 2021 pazartesi gününün resmi tatil olması nedeni ile kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra bankalarda kapalı olacak. Resmî tatilde bankacılık işlemleri olan vatandaşlar ATM ve online bankacılık hizmetleri üzerinden işlemlerini tamamlayabilecek. 30 Ağustos'ta banka hesabınız üzerinden yaptığınız havale işlemleri aynı gün karşı tarafa aktarılırken EFT işlemleri ise takip eden ilk iş gününde aktarılacak. Ancak Türkiye'de bir süredir uygulanmaya devam eden swap uygulaması sayesinde Belli bir limite kadar olan EFT işlemleriniz aynı gün içinde karşı tarafın hesabına geçecek.