Kısa bir süre sonra ekranlara merhaba diyecek Yargı dizisi daha şimdiden oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri çekmeye başardı. Peki oyuncu kadrosunda kimler var, konusu ne? İşte detaylar..

Aşk 101 dizisinden sonra Kaan Urgancıoğlu ile Pınar Deniz ikilisini,   bir kez daha aynı projede buluşturan Yargı dizisinin hazırlıkları hızla sürüyor.

Ay  Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon'un yazdığı ve  Ali Bilgin'in yönetmen koltuğunda oturacağı  Yargı dizisi bu sezonun iddialı yapımları arasında yer almaya hazırlanıyor.

Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı... Gönül Dağı'nda Yürek Burkan Ayrılık Bir Süre Konuşulacak! TRT Dizisinin Reyting Kaynağıydı...

Oyuncu Kadrosu!

Geçtiğimiz günlerde okuma provası yapılan dizi  sete çıktı.  Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı dizinin kadrosunda Hüseyin Avni Danyal,Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar , Uğur Arslan ve  Başak Gümülcinelioğlu gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Daha şimdiden adından söz ettiren dizinin konusunda ise;  Savcı Ilgaz ve avukat Ceylin’in arasında yaşanan hukuk çatışması gözler önüne serilecek .

Yargı hangi kanalda, nerede çekiliyor?

Dizinin çekimleri İstanbul ve çevresinde gerçekleşecek. "Yargı"  Eylül'de Kanal D ekranlarında olacak.