30 bin TL peşinatı olan ev sahibi olma kapısını açacak. Aylık ödemeler yalnızca 4 bin 576 TL olarak cepten çıkacak.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

Kamu bankasından satışa sunulan evler için peşinat 30 bin TL, aylık ödemeler ise sadece 4 bin 576 TL. Ev sahibi olmak, sakin bir hayat yaşamak, çeşitli sebeplerden müstakil bir evin tadına varmak isteyen tüm vatandaşlara fırsat sunuldu. Ev almak isteyenlere kamu bankasından yol açıldı. İsteyen vatandaşların yalnızca 30 bin TL peşinat vermesi gerekiyor. 

Kamu bankası Ziraat’ten yapılan köy evi satışları ile ev almak isteyenlere ve çeşitli nedenlerle köy hayatında sakin bir düzen kurmak isteyenlere fırsat verildi. Vatandaşlara satışa sunulan evlerde 120 aya kadar da vade imkanı verildi. 120 ay süreyle 4 bin 576 TL gibi uygun bir rakam ödeyenler kendi ev tapularının sahibi olacak. İşte Ziraat Bankası’ndan uygun fiyatlı ev satışına dair ayrıntılar haberimizde... 

ziraat bankası gayrimenkul satış 2

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞ 

Ziraat Bankası gayrimenkul satış adresi olan https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/ziraatten-duyurular/gayrimenkul/satilik/gayrimenkuller üzerinden en uygun fırsatlarla çeşitli ev satışlarını görüntüleyebilmektedir. Sık sık güncellenen Ziraat Bankası gayrimenkul satış sayfasında sürekli olarak uygun fiyatlarla konut satışları gerçekleşmektedir. 

Konut satışlarının yanı sıra tarla, bahçeli ev, müstakil ev, dükkan, daire, arsa, depo gibi gayrimenkullerin satışı da uygun biçimde teklif usulü ile gerçekleşmektedir.  

ZİRAAT BANKASI GAYRİMENKUL SATIŞTA KONUT KREDİSİ 

Öte yandan Ziraat Bankası gayrimenkul satış ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara konut kredisi de sağlanmaktadır. Peşinat için ya da komple peşin satın alım için Ziraat Bankası konut kredisi seçeneğinden yararlanılabilmektedir. Kamu bankasından uygun faizli konut kredisi için şubeyle bizzat görüşülebilmektedir.  

ziraat bankası gayrimenkul satış

270 bin TL konut kredisi çekilmesi halinde aylık ödeme yalnızca 4 bin 576 TL olarak yansımakta ve faiz oranı sadece 1,36 olmaktadır. 120 ay süreyle ödenecek olan konut kredisi sayesinde Ziraat Bankası gayrimenkul satış üzerinden vatandaşlar kendilerine uygun konut satım alımını en uygun koşullar çerçevesinde kamu bankası aracılığıyla sağlayabilmektedir.