Akbank ve Migros iş birliği ile 300 TL'lik hediye çeki veriliyor. Bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutun. Çünkü yeni Akbank müşterisi olanlar, davet kodu ile üye olursa Migros Sanal Market'te yüzlerce TL'lik bedava alışveriş hakkı kazanacak. Migros hediye çeki kampanyasına nasıl katılınır?

Akbank, önemli bir kampanyaya imza attı. Migros davet kodu ile birlikte bankaya üye olursanız sizler de hediye çeki kazanacaksınız. Üstelik bu hediye çekini Migros üzerinde yapacağınız alışverişlerde gönül rahatlığı ile kullanabiliyorsunuz. Migros'un 300 TL'lik hediye çeki için nasıl bir işlem yapılması gerekiyor? Akbank müşterisi değilseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Akbank Müşterisi Olana 300 TL!

Akbank müşterisi olursanız sizler de 300 TL'lik hediye çekinin sahibi olacaksınız. Öncelikle Akbank'ın mobil uygulamasını indirin ve üye olurken davet koduna “1007MIGROS300” yazmanız yeterli olacaktır. Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız alışverişler ile gönül rahatlığıyla işlem sağlayabileceksiniz.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Migros 300 TL Hediye Çeki Şartları

Migros Sanal Market üzerinden kullanabileceğiniz hediye çekinde iptal ve iade gibi durumlar olduğu vakit hediye çekini bir kez daha kullanamıyorsunuz. Bu kurala dikkat etmeyen yeni müşteriler ne yazık ki hediye çekinden faydalanamıyor. Üstelik Akbank'ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada kampanyaya ilişkin bazı kritik şartları da ekleyelim:

  • Kampanya kapsamında “1007MIGROS300” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar 300 TL değerinde ve yalnızca Migros Sanal Market’te geçerli indirim kodu kazanacaktır.

  • Kampanyadan Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar yararlanabilecektir.
  • Kampanya sadece Akbank Mobil uygulaması üzerinden “1007MIGROS300” davet kodunu kullanarak yapılan başvurular için geçerlidir.