32 günlük yüksek faiz veren bankalar hangileridir? Ortalama 49 bin TL'lik yatırıma 999 TL faiz ödemesi alabilirsiniz. Akbank, ING Bank, Odeabank, Fibabanka ve Alternatifbank'ın 32 günlük faiz oranları açıklandı. Faiz yatırımında bulunmak isteyen müşteriler için önemli teklifler sunuldu.

Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor Bakanlık Kadınların Finansal Sıkıntısını Gideriyor

Aylık faiz oranları ile 32 günde yatırımınızın karşılığını almak istiyorsanız, bankaların önemli fırsatlarını takip edebilirsiniz. Bazı bankaların 32 günlük faiz oranları size 1000 TL'den fazla kazandırabilir. Yapacağınzı yatırıma göre yıllık oranda sunulan faiz oranını 32 güne indirgediğinizde ortaya cazip sonuçlar çıkıyor.

Aylık 999 TL Faiz Ödemesi!

Birikmiş paranızı bankaya yatırarak 999 TL'lik faizinizi almak isterseniz yapmanız gereken şey basit. Akbank, Odeabank, Alternatifbank, ING Bank ve Fibabanka, günlük faiz konusunda büyük fırsat sunuyor. 32 günlük faizinizle birlikte, 50 bin TL'lik yatırıma ortalama 999 TL almak sizin elinizde. Bankaların faiz konusunda artırıma gitmesi ve böylelikle daha fazla kazanç elde etmenizi sağlaması dikkat çekti.

Bankaların Faiz Oranları 2 Ocak 2023

  • Akbank Vadeli Hesap Faiz Oranı: %27
  • Odeabank Oksijen Dinamik Hesap Faiz Oranı: %25
  • Alternatif Bank VOV Hesap Faiz Oranı: %25
  • ING Bank e – Turuncu Hesap Faiz Oranı: %25
  • Fibabanka Kiraz Hesap Faiz Oranı: %24

Fibabanka'nın kampanyasında ortalama 50 bin TL'lik yatırıma 995 TL'ye yakın ödeme yapılacağı belirtildi. 32 günlük faizdeki bu fırsatı kaçırmak istemeyenler ise başvuru yapıyor. Fibabanka güncel yüksek faizli kazanç fırsatını kaçırmak istemeyenler başvuru yapmaya başladı.