35 yaşın altında olanlara 350 bin TL'ye kadar kredi veriliyor. Kendi işini kurmak isteyenler, 12 ay anapara geri ödemesiz kredi için başvuru koşulları açıklandı. İşte bankanın kredi faiz oranlarıyla birlikte toplam vade sayısı...

Bankaların müşterilerine yalnızca acil ihtiyaç, konut ve taşıt için değil aynı zamanda girişimler adına da kredi verdiği bilinmekte. Halkbank, öyle bir kredi kampanyasına imza attı ki duyunca şaşıracaksınız. Bankanın güncel avantajları ve dahası yazımızda.

Genç Girişimci Kredisi Nedir?

35 yaşını aşmamış ve mezun olduğu üniversitenin bölümüyle ilgili bir girişimde bulunmak isteyen kişlere 350 bin TL limitli kredi veriliyor. Genç Girişimci Kredisi de tam bu noktada devreye girmekte. Halkbank'a başvuruda bulunarak kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

12 Ay Ana Para Ödemesiz Kredi!

Kredi ödeme seçenekleri arasında 60 ay azami vadenin yanı sıra 12 ay geri ödemesiz seçeneği de bulunuyor. Bunu göz önünde bulundurarak sizler de kredi seçeneklerinizi genişletebilirsiniz. 350 bin TL'ye kadar kredi çekmek için Halkbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte Halkbank'ın dijital bankacılık uygulaması veya mobil uygulama üzerinden işlem sağlamayı deneyin.