4 Mart Reyting sonuçları. 4 Mart 2020 Çarşamba günü reytingleri kim kazandı? ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman mı, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderin mi, Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri mi, FOX TV ekranlarında yayınlanan Öğre

4 Mart Reyting sonuçları. 4 Mart 2020 Çarşamba günü reytingleri kim kazandı? ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman mı, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderin mi, Show TV ekranlarında yayınlanan Zemheri mi, FOX TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen mi daha çok izlendi? Öğretmen reytingleri nasıl, izlendi mi tuttu mu?

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


4 Mart Reyting SonuçlarıRTÜK tarafından 4 Mart reyting sonuçları açıklandı. Peki, 4 Mart reyting sonuçlarına göre zirveye hangi dizi yer alıyor? Öğretmen reyting sonuçları nasıl? Doğduğun Ev Kaderindir reyting sıralamasında kaçıncı oldu? Kuruluş Osman reytingleri yükseldi mi?4 Mart 2020 Çarşamba ReytingleriTelevizyon izleyicisinin yakından takip ettiği 4 Mart reyting sonuçları netlik kazandı. FOX TV'de ilk bölümü ile ekrana gelen Öğretmen dizisi reyting listesine hızlı bir giriş yaptı. İlker Kaleli'nin başrolünde yer aldığı dizi sosyal farkındalığın artılması için önemli mesajlar içeriyor. Çarşamba akşamları ekrandaki reyting savaşının yükselmesine neden olacağını ilk bölümü ile kanıtladı. Öğretmen reyting sonuçlarına göre günü dördüncü sırada tamamladı. 4 Mart reyting sonuçlarında günü zirvede kapatan diziyse; Doğduğun Ev Kaderindir oldu. TV8'de yayınlanan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol yer alıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir kısa süre içerisinde kemik izleyici kitlesini oluşturmayı başardı. Sadece televizyonda değil, sosyal medyada da günün ilk sıralarında yer aldı.Öğretmen Reytingleri nasıl başladı?En çok merak edilen FOX TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen dizisi oldu. Öğretmen dizisi reytinglere nasıl başladı. Öğretmen izlendi mi? 4 Mart 2020 Öğretmen dizisi tutacak mı merak ediliyor. Çok zor güne konulan Öğretmen akıbeti en çok merak edilen diziler arasında. Öğretmen ratingleri sabah gelir gelmez sizlerle olacak.ATV'nin yüksek bütçeli dizisi Kuruluş Osman ise henüz beklentileri karşılamanın çok uzağında kaldı. Güçlü oyuncu kadrosuna rağmen, seyircinin dikkatini üzerine çekemeyen Kuruluş Osman totalde günü üçüncü sırada tamamladı. Yayın gününün değiştirileceği yönündeki iddialarsa devam ediyor. Show TV'de ise Zemheri rüzgarı esti. Reyting sıralamasında günü beşinci sırada kapatan Zemheri, ekrandaki yolculuğunu sürdürüyor. Erken final iddiaları geçtiğimiz günlerde yalanlanmıştı.Program ve Ana Haberler kim zirvede?Reyting sıralamasında günün ikincisi ise Fatih Portakal'ın sunduğu FOX ana haber bülteni oldu. Dizileri geride bırakarak önemli bir başarıya imza atan haber bülteni yüksek izlenme oranlarıyla dikkat çekiyor. Gündüz kuşağındaysa Müge Anlı ve Tatlı Sert rakiplerine fark atmayı başarıyor. Haftanın beş günü de yüksek reyting oranları alan program Türkiye'nin gündemini belirliyor.