En büyük kamu bankası olan Ziraat Bankası önemli bir kampanyaya imza atarak vatandaşları mutlu mesut etti. Bilgisayar, tablet, telefon, tatil, market, kasap ve manav harcamalarınıza 1100 TL değerinde çip para hediye edilecek! İşte haberimizin detayları

4757'ye mesaj atın anında 1100 TL hesabınıza karşılıksız yatsın! BİM, A101, ŞOK, Migros markette harcayın... Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile yapılan duyuruya göre vatandaşların teknolojik ürün, tatil ve market harcamalarına karşılık 3 ayrı kategori altında çip para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. İşte Ziraat Bankası’nın kendi müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu kampanyalara ilişkin ayrıntılar…

Ziraat Bankası Alışveriş Kampanyası Oldukça İlgi Gördü!

Ziraat Bankası’nın mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu kampanyalardan birisi olan alışveriş kampanyasının detayları belli oldu. Banka, ilgili kampanyasının tüm manav, şarküteri, kasap ve market harcamaları için geçerli olduğunu belirterek kampanya detaylarını yayınladı.

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesinde yayınlanan alışveriş kampanyası duyurusuna göre 30 Haziran tarihine kadar bireysel Bankkart’ı aracılığı ile tek seferde 250 TL ve üzeri tutarlarda alışveriş harcaması yapan müşterilere 20 TL, toplamda ise 100 TL tutarında çip para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

Ziraat Bankası’nın alışveriş kampanyasına katılım sağlamak isteyen müşterilerin MARKET yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermeleri veya Bankkart Mobil uygulaması üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Ziraat Bankası Tatil Kampanyası Devam Ediyor

Ziraat Bankası’nın mevcut Bankkart kullanıcıları için geliştirmiş olduğu kampanyalardan birisi de “Tatil Kampanyası” ismi ile hizmete açıldı. Banka, ilgili şartları sağlayan tüm bireysel müşterilerine, yapacakları tatil harcamalarına karşın çip para hediyesi vereceğini açıkladı.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan tatil kampanyasının detaylarına göre 30 Haziran tarihine kadar Tatil Sepeti platformundan tek seferde 5 bin TL ve üzeri tutarlarda tatil harcaması yapan mevcut müşterilere, 500 TL tutarında çip para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. Banka, ilgili kampanyasından yalnızca bireysel müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtirken, kampanyaya hem taksitli hem de peşin harcamaların dahil olduğu bildirildi. 

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre tatil kampanyası kapsamında kazanılan çip para hediyeleri, 7 Temmuz tarihinde harcamanın yapıldığı asıl karta aktarılacaktır. Kampanyaya katılım sağlamak için ise TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye kısa SMS gönderilmesi veya Bankkart Mobil uygulamasından online başvuru yapılması gerekmektedir. 

KAYNAK: ilan365.net