5 Dakika İçinde Sonucu Verilen 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Bugün Gündem Oldu! Son dakika haberi geldi.

5 dakika içerisinde 50000 TL kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyuran Yapı Kredi Bankası üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak 50000 TL'ye kadar kredi alabilmektedirler. Cep telefonu üzerinden başvurularını gerçekleştirecek, kredi kullanmak istiyorsanız, ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak verilen bu kredilerin hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşların 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması durumunda bireysel ihtiyaç kredisi olarak işlem yapacağını söylemek istiyoruz. 

Kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, hızlı bir şekilde banka şubelerine gitmeden işlemlerinizi internet bankacılığı üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 18 yaşından büyük olmaları durumunda kredi imkanından faydalanabilmektedir. 

Başvuru Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara acil kredi ihtiyacından faydalanacak olan vatandaşlar için 50.000 TL'ye kadar SMS ile kredi imkanı sunmaktadır. Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunabilecek onaylanan tutarı aynı gün içinde kendi hesabınıza yatırarak kullanabileceksiniz. Bireysel, yazın boşluk bırakın, TC kimlik numarasını yazın boşluk bırakın ve aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi imkanından faydalanacaksınız.

Banka kredi puanınıza göre değerlendirecek olan bu kredilerde başvuru yapacak olan vatandaşların ihtiyaç kredisi almaları durumunda 36 ay vadeye kadar işlemleri gerçekleştirerek, kredi imkanından faydalanır. Banka hesabı olan ve bankada internet bankacılığı kullanan kişiler ise, Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden, haftasonu olsa bile, şubelere gitmeden kredi imkanından faydalanabiliyor. Banka hesabı olan vatandaşlar, Yapı Kredi Bankası, resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir veya buradan bireysel müşteri girişi yaparak, internet bankacılığından kredi kullanabilir. İnternet bankacılığı üzerinden kullanılacak olan kredilerde 36 ay vadeye kadar işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.