Vatandaşa uygun fiyatlı ayçiçek yağı ve temel gıda ürünü satmakta olan market, büyük bir indirim yaptı. 5 litrelik ayçiçek yağının kaç TL'ye satıldığını duyunca şaşıracaksınız. Mart ayında en ucuz sıvıyağ hangi marketten alınır?

Ayçiçek yağı satın almak için market araştırması yapanlara müjdeli haber verildi. 5 litrelik ayçiçek yağının en ucuz nerede satıldığı bir süredir merak edilmekteydi. Öte yandan marketten gelen indirim duyurusu sonrasında fiyatlar ortaya çıktı.

Tarım Kredi Marketlerde Büyük İndirim!

Tarım Kredi Marketlerde ayçiçek yağı fiyatları düştükçe düştü. Öte yandan piyasa ortalamasına göre ucuza satışta bulunması da vatandaşların lehine bir gelişme olarak yorumlanmakta. 5 litrelik ayçiçek yağı için 135 TL ödeme yapmanız gerekiyor. TMO ayçiçek yağındaki kampanya bir süre daha devam edecek.

Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı Garanti Bankası hesabınız üzerinden 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi başladı

14 Mart'a Kadar İndirimden Yararlanın!

Ayçiçek yağındaki kampanyanın 14 Mart 2023 tarihine kadar süreceği haberi duyuruldu. Eğer sizler de Mart ayında düşük fiyatlı sıvıyağ satın almak için market şubelerine gidebilirsiniz. Tarım Kredi marketlerinde temel gıda ürünleri için de indirim uygulanıyor. Bu fırsattan yararlanmak isterseniz güncel aktüel ürünler kataloğundaki ürünleri ve fiyatları görüntüleyebilirsiniz.