Tekno Girişimci Destek Kredisi ile 500 bin TL'ye varan destek ödemesi alabilirsiniz. Girişimcilere sağlanan avantajlar olumlu karşılandı. Üstelik 60 ay vade ile ödeme kolaylığı sunuluyor. Kredideki faiz oranları ise düşük tutuldu.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Tekno Girişimci Destek Kredisi, isminden de anlaşılacağı üzere girişimcilere verilen bir kredi paketidir. Üstelik yüksek vadeli ve 6 ay anapara ödemesiz şekilde verilecektir. Girişimcilerin ihtiyaç duyduğu krediden yararlanması için bazı şartlar aranıyor. Üstelik bu şartları karşılayanlara 500 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunulacak.

Girişimci Destek Kredisi Şartları

Belge şartını karşılayan girişimcilere Tekno Girişimci Destek Kredisi verilecek. Krediyi değerlendirmek isterseniz en kritik koşullardan biri olan Teknokent ve Teknopark gibi Teknoloji Geliştirme Bölgeleri'nde faaliyet gösterme şartını yerine getirmelisiniz. Bunun yanı sıra çeşitli giderlerinizin karşılanma maksadı ile kredi çekebileceğinizi unutmayın. Teknoloji temalı çeşitli hibe destek programlarından faydalanmışsanız da bu krediyi kullanabilirsiniz.

Giderlerinizi Karşılayabilirsiniz

Kredinin asıl maksadı, girişimcilerin maaş, mal ödemeleri, faturalar ve daha pek çok kalem için yapacakları ödemeyi kapsamaktadır. Dolayısıyla kredi fırsatını değerlendirmek istiyorsanız bunu göz önünde bulundurmalısınız.

Yıllık Faiz %13,5 Olarak Açıklandı

Girişimciye özel kredide yıllık faiz %13,5 olarak sabitlendi. Öte yandan sabit faizle birlikte 36 aya kadar bu faiz oranını geçerli olduğunu vurgulayalım. 36 ay ve üstündeki vadelerde ise TLREF+3  verilerine göre faiz uygulanacaktır.