Halkbank'tan emekliyi sevindirecek bir haber geldi. Anında 750 TL ödemesini koşulsuz almak amacıyla emekli maaşınızı Halkbank'a taşımanız yeterli olacaktır. Maaşını bu bankaya taşıyan emekliler bu promosyon ödemesinden faydalanabilecekler.

750 TL nakit ödeme yapılmaya başlandı! Halkbank'tan emeklilere bayram müjdesi geldi! Ballı kaymaklı ek para veriliyor. Her anlamda emekliyi düşünen Halkbank ilaveten emeklilere kredi olanağı da sunmaktadır. Halkbank'ın kendi sitesi üzerinden duyurduğu habere göre maaşını bu bankadan alan emekliler promosyon ödemesinden faydalanacak. Maaşını bu bankaya yeni taşıyacak olan emekliler ise 3 senelik taahhüt imzalayacaklar. 3 senelik taahhüdü imzalayan emekliler de bu imkandan yararlanabilecekler. Halkbank promosyon noktasında seçenek seçenekler sunmaktadır. Bu noktada bankanın emeklilere özel promosyon kampanyasını döneme soktuğu da bilinmektedir. Aslında Halkbank ATV ve şube adedi konusu ile ilgili da avantajlı olmasından emekliler doğrultusundan sık sık tercih edilmektedir.

Ramazan'da Et Fiyatları Ucuzladı! Et ve Süt Kurumu Kıyma ve Kuşbaşının Kilosunu Açıkladı! Ramazan'da Et Fiyatları Ucuzladı! Et ve Süt Kurumu Kıyma ve Kuşbaşının Kilosunu Açıkladı!

Halkbank'tan 750 TL ek para nasıla alınır?

SGK, her banka ile sözleşme düzenlemektedir. Halkbank ta bu bankalardan biridir. Sözleşmeye göre emekli maaşı 1500 TL’ye kadar olan emekliler promosyon olarak 500 TL alacaklardır. 1500 ila 2000 TL arası maaş alanlar 625 TL ve maaşı 2500 TL’den çok olan emekliler ise 750 TL promosyon alacaklardır.

Bu promosyondan faydalanmanın tek koşulu maaşı  Halkbank'tan alıyor olmaktır. 500 TL, 625 TL ve 750 TL’lik promosyonlardan her emekli faydalanabilmektedir. Alınacak olan promosyon haricinde emekliye kredi ve kredi kartı konusu ile ilgili da destek sunulmaktadır. 

Halkbank'tan emekliye bomba kampanya 

Halkbank, emekli maaşını buradan alan emeklilere promosyon ödemesinden çoğunu da vaat etmektedir. Bu vaatlerden ilki emekliye kredi desteğidir.  Emekli maaşını Halkbank'tan alan emekliler isterlerse 150.000 TL’ye kadar krediyi gene bu bankadan alabilirler. Kredi olanağı haricinde emekliye ait ödemeden kredi kartı sahibi olma olanağı da sunulmaktadır. Kredi kartı müracaatı yapıp kart sahibi olan emeklilere diğer ayrıcalıklar da sunuluyor. Bu ayrıcalıklardan biri EFT, havale ve fast gibi işlemlerde kesinti yapılmaması olarak belirlendi. Bütün bu imkanlardan yararlanmak isteyen emekliler maaşını anında Halkbank'a geçirmelidir.