Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
Günlük burç yorumları astroloji uzmanları tarafından açıklanmaya devam ediyor. Merakla beklenen 8 Nisan burç yorumları netlik kazandı. Peki, 8 Nisan burç yorumlarına göre aşk, para ve sağlık alanlarında burçları neler bekliyor? Ay’ın Kova burcuna geçişi burçları nasıl etkileyecek? Akrep Dolunay’ı ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

8 Nisan Burç yorumları!

Nisan ayının önemli gezegen hareketleri birer birer meydana geliyor. Aşkın gezegeni Venüs ile Mars arasındaki kontağın etkileri hissedilmeye başlandı. Venüs, Boğa burcuna doğru ilerliyor. Aynı zamanda Güneş ve Merkür’ün Yengeç burcuna doğru hareketi sürüyor. 19 Nisan’a kadar Koç burcunda ilerleyecek olan Merkür, iletişim konuları üzerinde etkili oluyor. Özellikle yakın çevre ilişkilerindeki iletişim problemlerinde körükleyici bir rol üstlendiğinden söz edebiliriz. Patavatsızlık sorunu ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi karşınızdaki kişiye iletirken kendinizi frenlemek istemeyebilirsiniz. Sözcüklerinizi bir süzgeçten geçirmek yerine olduğu gibi aktarabilirsiniz. Bu durum çatışmaların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlara karşı hal ve davranışlarınızda değişim meydana gelebilir.

8 Nisan 2021 Perşembe burç ve astroloji yorumu

Kimsenin yükünü omzunuzda taşımak istemeyeceğiniz bu dönemde bencil yönünüzde açığa çıkacaktır. Kişisel isteklerinizi hayata geçirmek için her zaman olduğundan daha fazla inatçı olabilirsiniz. Hırslarınız ve özgüveninizde önemli oranda artış gösterecektir. Zira, Merkür’ün Koç burcunda olmasının etkileri açığa çıkacaktır. Buna ek olarak Ay’ın Kova burcunda ilerlemesinden de söz edebiliriz. Hafta sonuna kadar Kova burcunda yer alacak olan Ay, açık fikirli olmanız için baskı uygulayacaktır. Duygusal yönünüz baskın olacaktır. Olaylara ve kişilere yaklaşımınızda mantığınızın sesini duymakta zorluk çekebilirsiniz. Bu yüzden de kalbinizden geldiği gibi davranmaya yöneleceksinizdir.

Kova temasının hakim olacağı bu süreçte çalışmaktan ziyade sosyal hayatınız ve ilişkileriniz öncelikli konuma gelecektir. Yeni insanlarla tanışmak, kalabalık ortamda yer almak isteyebilirsiniz. Lakin, bulaşıcı hastalıkları temsil eden gezegen Neptün’ün devreye girdiğini unutmamanız faydalı olacaktır. Mars ve Neptün arasındaki dik açı nedeniyle sağlık konularının önemi de artmaya başlayacaktır. Kişisel izolasyon önlemlerine ve pandemi kurallarına riayet etmeniz gerekebilir. İlgiyle takip edilen 8 Nisan burç yorumlarını sizler için hazırladık. Toprak grubu burçları Başak, Oğlak ve Boğa açısından ruhsal gelgitlerin artmaya başladığı bir dönem yaşanıyor. Odaklanma problemlerinden dolayı işlerini aksatmaya başlayan Başak burçları içsel bir çatışma yaşayabilirler. Gelecek planlamalarındaki sorunlara akılları takılı kalacağı için kararsızlık anları da artıyor. Üzerlerindeki ölü toprağını atmak ve işlerine odaklanmak için daha yoğun bir çaba harcamaları gerekebilir. Aksi takdir de içinden çıkması güç durumlarla mücadele etmeleri ve sorunlarıyla yüzleşmeleri kaçınılmaz olacaktır. Yeni hobiler edinmeye, spora başlamaya ya da sosyal hayatlarına yeni insanları dahil etmeye karar verirler. Can sıkıntılarını üzerlerinden atmak için yeni yöntemler keşfetme çabaları meyvelerini verecektir. Boğa burçları ise aşkın gezegeni Venüs’ün de etkisiyle duygusal konulara ağırlık vermeye başlayacaktır. Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kova açısından ise kariyer ve iş alanındaki gelişmeler yüzlerini güldürecek.

Özellikle Terazi burçlarının yeni iş arayışlarına güzel yanıtlar gelecektir. Bir süredir kariyerlerinde nasıl bir yol haritası izlemeleri gerektiğine karar vermekte zorlanıyorlardı. Bu durumun yavaş yavaş sona erdiğinden söz edebiliriz. Ay’ın destekleyici gücünü de arkasına almayı başaran Kova burçları yeni fikirleri ile yola çıkmaya hazırlanıyor. Duygusal kırılma anlarına inat umuda tutunmaya devam ediyorlar. İlişkilerindeki problemlerin sona ermesi için yeni bir yol arayışları sürebilir. Ayrılık konuşmaları içerisinde yer alabilirler. Lakin, hemen pes etmeye niyetleri olmayacaktır. Parasal konularda ise borç almak ya da kredi çekmek gibi hamlelerde bulunmak isteyebilirler.

8 Nisan 2021 Perşembe KOÇ Burç Yorumu:

İddialı yönleriniz ortaya çıkıyor. Kendi düşüncelerinizi savunma ortamları yaratabilirsiniz. Özgürlükçü yapınızı destekleyen kişilerle birlikte olmak, size motivasyon kaynağı oluyor. Çevrenizin tepkisel sözlerine aldırmamalısınız. Siz gerçekten seven dostlarınız her zaman işbirliğine hazırlar ve destek almaya devam edeceksiniz.

8 Nisan 2021 Perşembe BOĞA Burç Yorumu:

Bilinçaltınız oldukça yoğun ve yapmak istediğiniz çok şey var. Yaratıcılığınızı kullanmak için gerekli her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, yanlış saplantılarınız yüzünden hata yapabiliyorsunuz. Bugün, bazı duygularınızı saklama gereği duyabilirsiniz. İsteklerinize sınır koyduğunuz zaman sinirli oluyorsunuz.

8 Nisan 2021 Perşembe İKİZLER Burç Yorumu:

Dostlarınızın fikirleri sizin için ilginç gelebilir fakat onların baskıcı duygularından rahatsız olabiliyorsunuz. Bugün değişik düşünceler içinde bocalamanız mümkün. Size pratik olan işleri seviyorsunuz. Organizasyon çalışmalarında başarılı oluşunuzun tek nedeni de bu özelliğiniz. Tartışmalardan uzak kalmanız gereken bir gün.

8 Nisan 2021 Perşembe YENGEÇ Burç Yorumu:

Kendinizi ispat etme ihtiyacı içindesiniz. Ay tepe evinizde ilerlerken kişisel hırslarınızı da ön plana çıkarıyor. Yoğun işlerin sizi kuşattığını görmek, çalışma temponuzu arttırmanıza neden olacak. Bugün, hedeflerinize uygun kişilerle bir arada olmaya özen göstermelisiniz. Gün içinde elinize bir çok fırsat geçecektir, olumu değerlendirmelisiniz.

8 Nisan 2021 Perşembe ASLAN Burç Yorumu:

İdealleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve takıntılı olduğunuz konularda taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün araştırmacı yönünüzü ortaya çıkaracaksınız. Bildiğiniz konularda ısrarcı davranmak size yakışıyor. Bu özelliğinizi sergilerken, çevrenizde ilginç bir kişilik sergilemeyi de ihmal etmiyorsunuz. İlgiyle takip ediliyorsunuz.

8 Nisan 2021 Perşembe BAŞAK Burç Yorumu:

Güven duygusunun çok önemli olduğunu bildiğiniz için, size destek verecek ve manevi gücünüzü ortaya çıkran dostlukları seviyorsunuz. Bugün, kişisel bir değişim süreci içinde olacaksınız. Çevrenizde sizi huzursuz eden kişileri yargılamadan sınamak istiyorsunuz. İş birliği içinde olmanız gereken kişileri seçmek en doğal hakkınız.

8 Nisan 2021 Perşembe TERAZİ Burç Yorumu:

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizden duygusal anlamda beklentilere giriyorsunuz. İlişkilerinizde baskıcı olmaktan çekiniyor ve aynı hisleri ondan da bekliyorsunuz. Toplumsal olaylarda bir takım gereksinmeler söz konusu olacak. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerin özgüvenlerinin önemli olması, sizin en duyarlı yönlerinizden biri.

8 Nisan 2021 Perşembe AKREP Burç Yorumu:

Çalışkan yönlerinizin ağır astığı bir gün. Birlikte çalıştığınız kişilerden de aynı performansı bekliyorsunuz. Bugün, araştırmacı ve disiplinli yönlerinizle çevresel ilişkilerinize örnek oluyorsunuz. Size maddesel destek sağlayacak çalışmalar içindesiniz. Koruma içgüdüsü içinde olacağınız bir gün. Çevrenize son derece yardımseveriz davranıyorsunuz.

8 Nisan 2021 Perşembe YAY Burç Yorumu:

Duygusal olaylarınızdan çok şey bekliyorsunuz. Partnerinizin her konuda size destek vermesi, birlikteliğinizi olumlu kılabilir fakat sizin tatminkar olmanız çok zor. İdeallerinde hırslı ve hoşgörüsüz olabiliyorsunuz. Bugün, kendi düşüncelerinizi, bulunduğunuz ortamlarda iddialı bir şekilde savunacaksınız. Çevrenizin tepkisinden çekinmemelisiniz.

8 Nisan 2021 Perşembe OĞLAK Burç Yorumu:

Düşüncelerinizi çekinmeden söyleyeceğiniz bir gün. Duygularınızı yoğun ve hızlı yaşıyorsunuz. Kafanıza koyduğunuz her şeyi anında gerçekleştirmek istiyorsunuz. Bugün, hızlı karar vereceğiniz konuların güncelik kazanması söz konusu olacak.. Hatalara neden olmak istemiyorsanız, küçük ayrıntılara dikkat etmelisiniz.

8 Nisan 2021 Perşembe KOVA Burç Yorumu:

Farklı düşüncelerinizi çevrenizle paylaşmak istiyor ve bu konuda ısrarcı bir tutum sergiliyorsunuz. Bugün, güven verici bütünleşmelere önem veriyorsunuz. ideallerinize sıkı bir şekilde savunmak zorunda kalabilirsiniz. Yakın dostlarınızın da, size her konuda destek vermesini bekliyorsunuz. Maddesel sorunlarınız gündem kazanacak.

8 Nisan 2021 Perşembe BALIK Burç Yorumu:

Bugün bütçenizle ilgili bazı problemler söz konusu olacak. Kendinize güvenmenize rağmen, çelişkilerin olacağı ortamlardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Yaşam kalitenizin bozulmasından hoşlanmadığınız için, temkinli hareket etmekte yarar var. Şartlarınızı yenilemek istiyorsanız acele karar vermemelisiniz.

Editör: İlan35