Henüz genç olmasına rağmen kariyerinde önemli kademeler ilerleyen güzel oyuncunun ilerleyen dönemlerde dahil olacağı projeler merak konusu. Perihan Ünlücan Nereli? Perihan Ünlücan İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir! Teşkilat'a Yeni Gelen Oyuncu Tüm Dengeyi Bozdu! Murat Yıldırım Dayanamayıp Diziden Ayrılabilir!
Henüz genç olmasına rağmen kariyerinde önemli kademeler ilerleyen güzel oyuncunun ilerleyen dönemlerde dahil olacağı projeler merak konusu.

Perihan Ünlücan Nereli?


Perihan Ünlücan İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası hakkında detaylı bilgi bulunmayan oyuncun aslen nereli olduğu ise net olarak bilinememektedir. İlk ve orta okul eğitimlerini İstanbul’da tamamlayan güzel oyuncu liseyi de aynı şehirde okumuştur. Ardından üniversite eğitimi için Kocaeli Üniversitesine giden Perihan Ünlücan burada Fizik Bölümünde eğitim almıştır. Oyunculuğa ilgi duyan güzel oyuncu okuduğu bölümle alakalı mesleklerde hiç çalışmamıştır. Üniversite eğitiminin ardından da İstanbul’a geri dönen Perihan Ünlücan şimdilerde hala aynı şehirde yaşamını sürdürmektedir.

Perihan Ünlücan Kaç Yaşında?


Perihan Ünlücan 28 Şubat 1984 senesinde dünyaya gelmiştir. Güncel tarihimize göre hesaplamalar yaptığımızda yetenekli oyuncunun yaşı 37 yaşındadır. Şubat ayının sonlarında dünyaya gelen güzel oyuncunun burcu ise balıktır. Sosyal medyayı etkin biçimde kullanan güzel oyuncu takipçileri ile samimi bir iletişim kurmaktadır. Özellikle genç bir kitle tarafından takip edilen Perihan Ünlücan buradan kendi hayatıyla ilgili paylaşımlar yaparken ürün önerileri, bakım tavsiyeleri de sunmaktadır. Reklam ve işbirliği yaparak gelir kaynağı da elde eden güzel oyuncu hayranlarını da memnun etmektedir.

Perihan Ünlücan Dizileri


Perihan Ünlücan 1984 senesinde dünyaya gelmiştir. Üniversitede fizik bölümünde eğitim almış olsa da oyunculuk mesleği ile ilgilenmiş ve hep bu alanda ilerlemeye çalışmıştır. Uzun boylu ve güzel fizikli bu oyuncu çalışmalarını hiç bırakmamış ve 2009 senesinde aktif olarak oyunculuk dünyasına adım atmayı başarmıştır. Henüz genç olan ve kariyerinin başlarında olan Perihan Ünlücan kısa sürede bir çok önemli dizi film projesinde yer almayı başarmıştır.

2009 senesinde Kış Masalı isimli televizyon dizisinde rol alarak ilk kamera önü oyunculuk deneyimini tatmıştır yetenekli oyuncu. Dizi kadrosunda Cemal Hünal, Duygu Yetiş, Fırat Çelik gibi önemli isimler rol almıştır. Dizinin konusu ise Toros dağlarında geçen efsanevi bir aşk hikayesi idi. Dizi yayınlandığı dönemde büyük bir izleyici kitlesi tarafından ilgi ile takip edilmiştir. Güzel oyuncun henüz ilk projesinde böyle güzel bir iş içerisinde yer alması ise kariyeri için büyük önem taşımıştır.

2010 senesinde Keskin Bıçak isimli dizi kadrosunda da yer almıştır Perihan Ünlücan. Bu dizi de yine romantik bir dizi olarak büyük bir kitle tarafından ilgiyle izlenmiştir. Güzel oyuncun art arda güzel ve büyük başarılar elde eden projelerde yer alması onun hızla ilerlemesine katkı sağlamıştır.

2014 senesinde Polis Akademisi isimli bir sinema filminde rol almıştır Perihan Ünlücan.

Yine 2014 senesinde Karadayı isimli unutulmaz dizi kadrosunda da yer almayı başarmıştır usta oyuncu. Başrollerinde Kenan İmirzaloğlu ve Bergüzar Korel’in bulunduğu dizi kadrosunda çetin Tekindor, Ulaş Tuna Astepe, Erkan Avcı gibi önemli başka isimler de yer almıştır. 1970’li yıllardaki bir kabadayı’nın hikayesini aşk teması ile işleyen dizi çok büyük ilgi görmüştür yayınlandığı dönemde.

2015 senesinde Hatırla Gönül isimli televizyon dizisinde ve 2017 senesinde ise Kırlangıç Fırtınası isimli bir başka dizide rol almıştır Perihan Ünlücan.

2017 senesinde ayrıca Ver Kaç isimli bir sinema filminde de rol almıştır güzel oyuncu. 2020 senesine gelindiğinde ise Arka Sokaklar isimli efsanevi dizi kadrosuna dahil olmuştur.