Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Ziraat Bankası üzerinden 80000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacağınız kampanya başladı.

Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden 24 ay vadeli 80000 TL kredi kullanacak olan kişiler için bankalar tarafından bir duyuru paylaşıldı. Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru gerçekleştirerek, 80000 TL'ye kadar ödeme alacak olan tüm vatandaşlara banka müşterisi olması durumunda işlemleri gerçekleştirilecek ve onaylanan krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz hem kamu bankası, hem de özel bankalar üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin politikalar dahilinde kredi onayı alabileceğini de söylemek isteriz. 

3 banka üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi onayı almanız durumunda sizlere hızlı bir şekilde işlem yapılacak ve onaylanan bu krediler, hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. 

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

Garanti Bankası üzerinden 80000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası Detayları...

80000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların tercih etmiş olduğu, bankaların başında gelen Garanti Bankası yapmış olduğu 24 ay vadeli 80000 TL kredi için gelir belgesi istemeden de işlem yapmaktadır. Uygun faiz oranları ile birlikte, işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz ve kredi kullanabileceğiniz bu kampanyalara katılmak isteyen tüm bireysel müşteriler banka şubeleri ve banka internet sitesi üzerinden diledikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilir. 80000 TL ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için garanti Bankası şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Ziraat Bankası kredi başvurusu...

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, banka şubelerine giderek kimlik ve gelir, belgeleriyle birlikte işlemlerini gerçekleştirebilir ve diğer bankalara nazaran daha düşük faiz oranlarından yararlanarak kredi kullanabilmektedir. 

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu...

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, oturduğunuz yerden kredi onayı almak istiyorsanız ve hemen sonucunu öğrenmek istiyorsanız, Yapı Kredi Bankası kısa mesaj ile birlikte sizlere kredi imkanı sağlayacağını açıkladı. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel tc kimlik, aylık gelir ve doğum tarihinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına göndermeniz durumunda, Yapı Kredi Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak ve kredi sonucunuzu 5 dakika içerisinde öğreneceksiniz.