Ziraat Bankası yapmış olduğu kredi kampanyasında 0.88 faiz oranlarıyla birlikte nakit kredi ödemesini, kimle yapacağını açıkladı.

Ziraat Bankası, resmi internet sitesi üzerinden, sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyurularda özellikle kendi bankasından daha önce kredi kullanıp bu kredileri hesaplarına yatıracak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların 0.88 faiz oranları ile birlikte kredi kullanabilmesi için bu bankanın belirli politikalarına uygun müşteri olması durumunda onay almaktadırlar. Ziraat Bankası, bu limitlerdeki kredileri kendi banka müşterilerine ve daha önce kredi kullanıp, düzenli ödeyen kişilere sadece 5000 TL olarak veriyor. 

Ocak ayı sonuna kadar mı? 

Ocak ayı sonuna doğru başlayacak olan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 0.88 faizli kredi kullanabilmeleri için hem internet sitesinden hem de internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bir başvuru ekranı açılacak. Açılacak olan bu başvuru ekranından işlemlerinizi gerçekleştirerek, 5000 TL 12 ay vadeli 0.88 faizli kredi kullanabileceksiniz. Ziraat Bankası, bu kampanya haricinde de başvurularını gerçekleştirecek ve kendi bankasında müşteri olan tüm vatandaşlara daha yüksek limitlerde düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi ödemeye devam edecektir. 

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Ziraat Bankası kredi kampanyası...

Ziraat Bankası 0.88 faiz oranları ile birlikte vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi haricinde kendi banka müşterilerine 100000 TL'ye kadar 24 ay vadeli kredi ödemesi gerçekleştireceğini açıkladı. Ziraat Bankası nakit ihtiyacı olan vatandaşlara yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için belirli şartlar dahilinde kredi ödemeleri vereceğini duyurdu. Ziraat Bankası, 100000 TL İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi ödemelerinden faydalanabilmektedirler. Banka müşterisi olan vatandaşlar, internet bankacılığı uygulamaları üzerinden bu kredileri istedikleri zaman kullanabilmektedir. 

Emekli maaş hesapları üzerinden ihtiyaç kredisi...

Ziraat Bankası Bireysel müşterilerde özellikle emekli maaşını kendi bankasından alan vatandaşları yüksek limitli kredi ödemeye devam edecek. Emekli maaşınızı Ziraat Bankası üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilecek ve kredi kullanabileceksiniz. Emekli maaş hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm Ziraat Bankası müşterilerine bankalar uygun faiz oranları ile birlikte kredi ödemeleri gerçekleştirmektedir. Ziraat Bankası, emekli maaş hesabı üzerinden aynı zamanda 5000 TL'ye varan emekli promosyon almanızda mümkündür.