A101 AKTÜEL 2 Nisan 2020 ucuz indirimli ürün kataloğu incelemek için doğru sayfaya geldiniz! Bu hafta A101 AKTÜEL ürünlerinde neler var? Katalogda hangi ürünler yer alıyor? Hemen incelemek için haberimizin detayına bakalım! 2 Nisan 2020 A101 AKTÜEL ürünl

A101 AKTÜEL 2 Nisan 2020 ucuz indirimli ürün kataloğu incelemek için doğru sayfaya geldiniz! Bu hafta A101 AKTÜEL ürünlerinde neler var? Katalogda hangi ürünler yer alıyor? Hemen incelemek için haberimizin detayına bakalım!2 Nisan 2020 A101 AKTÜEL ürünleri arasında yine yüzlerce indirimli ve çok uygun fiyatlı ürünler var. Bu ürünleri satın alan kişilerin genellikle memnun oldukları ve herhangi bir şikâyetlerinin olmadıklarını söylüyorlar. Özellikle teknolojik ürünleri ucuz fiyatlarla sunması ile bilinen A101 mağazaları, bu konuda bir top trend haline geldi. Özellikle genç kesimin her hafta merakla A101 AKTÜEL ürünlerini bekliyor olması bu konunun ne kadar önemli olduğunu bize açık bir şekilde gösteriyor.A101, 2 Nisan 2020 tarihinde yapacağı AKTÜEL hafta ile yine yüzlerce ürünü vatandaşlarımız ile buluşturuyor! Tatile gidecek olan kişiler için valiz, televizyonunu yenileyecek olan kişiler için Toshiba markalı televizyon, akıllı cep telefonunu değiştirecek kişiler için Hoppo markalı telefonu ile yine vatandaşlarımızın gündeminde.Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!


2 Nisan 2020 A101 AKTÜEL Ürünleri Neler?Her hafta Perşembe günleri büyük indirimler yapan A101 mağazaları, bu hafta da merakla beklenen kataloğu ile yine vatandaşlarımızı sevindirdi. Özellikle teknolojik ürünlerin çok uygun fiyatlardan getiriliyor olması halkımızın sevindiği en önemli noktalardan bir tanesi. Zücaciye, teknoloji, mutfak araç ve gereçleri gibi birbirinden güzel kategori ürünleri ile işte karşımızda!Toshiba Full HD Smart Led Tv 2.099 TL, SEG SCM 5800 Çamaşır Makinesi 999 TL, SEG KM 701 Kurutma Makinesi 1.299 TL, Elton Uydu Alıcılı Led 829 TL, Honor 7S Cep Telefonu 799 TL’den satışa sunuluyor.Cep telefonları, mutfak araç gereçleri, gıda ve zücaciye gibi önemli onlarca ürün ile 2 Nisan 2020 tarihinde raflarda yerlerini alacak. Peki, A101 AKTÜEL ürünlerini kaçırmamak için ne yapmak gerekiyor?

A101 AKTÜEL Ürünlerini Satın Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?2 Nisan 2020 tarihinde yapılacak olan AKTÜEL ürünleri sergisinden ürün satın alabilmek için sabah erken saatlerde mağaza önünde yer almanız çok önemli. Çünkü bu hafta sunulacak olan televizyon, telefon, çamaşır makinesi gibi ürünlerin normal fiyatlarının neredeyse iki katı olması sebebi ile A101 mağazaları önünde büyük kuyruklar olacağı düşünülüyor. Bu sebeple sabah erkenden A101 mağazaları önünde yer almanız çok önemli.Ancak bu durumda Coronavirüs gibi tehlikelerle maruz kalabileceğiniz gibi eğer var ise başkalarına da bulaştırma şansınız çok yüksek. Bu sebeple eğer herhangi bir tanı konulmadıysa ve karantina altında değil iseniz mutlaka maske, eldiven ve dezenfektan ürünleri kullanmanızı öneririz.Hem kendi sağlığınız açısından hem başkalarının sağlığı açısından çok önemli bir konu olan 1 metre mesafe konusuna özen göstermeniz ve kurallara uymanız çok önemli.2 Nisan 2020 A101 AKTÜEL Ürünleri Büyük İndirim!2 Nisan 2020 tarihi itibari ile indirim yapılacak olan ürünler içerisinde Toshiba markalı televizyon, Hoppo markalı akıllı telefon ve SEG markalı çamaşır makinesi olması vesilesi ile uzun kuyruklar olacağı şu andan itibaren belli oluyor. Nisan ayının ilk indirimi ses getireceği için vatandaşlarımızın dikkatli olması gerektiği ve daha önce sağlanan görüntülerin tekrar tekrar yaşanmaması çok önemli. A101 yönetiminden yapılan açıklamada “Mağazamızda izdiham yaşanmaması için elimizden geleni yapıyoruz” denildi.