Yeni haftanın 3. gününde Halkbank resmi web sitesi bağlamında internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar vatandaşları oldukça mutlu etti. Bu vesile ile 30.000 TL verilecek.

Açıklama biraz önce geldi! Süre bitiyor! Halkbank 30.000 TL'lik kredi kampanyası detayları neler? Yeni haftanın 3. gününde Halkbank resmi web sitesi bağlamında internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalar vatandaşları oldukça mutlu etti. Bu vesile ile 30.000 TL verilecek. Kamu Bankası olan Halkbank bağlamında para problemlerini ortadan kaldırmak isteyen tüketicilerin düşük faiz oranları ile eş güdümlü süratli bir biçimde netice almaları olası duruma gelecek. Halkbank acil tüketici kredisi kampanyasına katılmak isteyen yurttaşların müracaat işlemlerini gerçekleştirerek 3 sene vade alternatifi ile 90 gün ertelemeli olacak biçimde 30.000 TL'lik krediyi kullanmaları olası duruma gelecek.

Halkbank kredi ödemesi

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar son çalıştıkları iş yerlerine aylık sigorta primlerinin yatmış olması halinde Halkbank üzerinden verilmekte olan 30.000 TL'lik nakit kredi kampanyasına katılım sağlanması daha da basit bir duruma gelecektir. Başvuru işlemlerinin yapılmasını isteyen yurttaşların kendilerine en yakın Halkbank şubelerine gitmeleri yada Halkbank mobil programları üzerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekir.

Bireysel bütün nakit ihtiyaçlarınız amacıyla aylık %1,94 faiz seviyesi ve her bütçeye makul geri ödeme seçenekleriyle 0-50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.000 TL üzeri tutarlar amacıyla 24 ay vadeli kredimizdir.

Kredinizi aylık %1,94 faiz seviyesiyle tahsis ücretli olarak 24 ay ya da 36 ay vadeli kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi;

Aylık eşit taksitli,

Artan taksitli,

Azalan taksitli, 

3 ayda bir eşit taksitli,

Serbest ödemeli olarak yapabilirsiniz.