Gündeme Bomba Gibi Düşen Kredi Kampanyası! ING Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi Verecek!

Faturalar İşte Böyle Ucuzlayacak! 150 TL Daha Az Fatura Ödemek İstemez misiniz? Faturalar İşte Böyle Ucuzlayacak! 150 TL Daha Az Fatura Ödemek İstemez misiniz?

ING Bankası son yaptığı açıklama kapsamında bankacılık koşullarında şuan için en düşük ihtiyaç kredisi faizi olan %1,49 oranı üzerinden 3 ertelemeli kredi vereceğini duyurdu. Kredi başvuruları şubelerden alınacak!

ING Bankasın 5 Şubat itibari ile şubelerine ihtiyaç kredisi almak için başvuru yapan kendi müşterilerine ve diğer banka müşterilerine ayrım yapmadan kampanyalı kredi sunacağını açıkladı. Bu kapsamda 5 bin TL’den 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi %1,49 faiz oranı ile 3 ay ertelemeli alınacak. Bu kapsamda önce kredi çekilecek ve ilk ödemler ise 3 ay sonra yapılacak.

ING Bankası 5 ve 10 Bin TL Kampanyalı Kredi Seçenekleri ING Bankasının kampanyalı ihtiyaç kredisi 5 bin TL değerinde talep edilirse %1,49 faiz oranı yanında 36 ay vade imkanı sunuluyor. Bu kapsamda krediyi çekenler aylık 190 TL gibi düşük bir taksit ödeyecekler.

İlk taksiti ödemeye ise 3 ay sonra başlayacaklar. Başvuruların şubelerden kabul edileceği bildirildi.

ING Bank kampanyalı ihtiyaç kredisi

10 bin TL olarak çekilirse %1,49 faiz oranı ve 36 ay vade süresi kapsamında aylık 379 TL taksitler 3 ay sonra ödenmeye başlayacak.

Kredi limitinin artışı ile faizde her hangi bir değişim yaşanmazken vade süresi de sabit tutuluyor. Bu yol ile vatandaşların en uyun aylık taksit ile kredi alabilmesi sağlanıyor.

ING Bankası 20 bin ve 50 Bin TL Kampanyalı Kredi Seçenekleri

Kampanyalı kredi 20 bin TL olarak çekildiğinde yine faiz ve vade oranında herhangi bir değişim söz konusu değil. Kredinin aylık taksitleri ise 758 TL olarak hesaplanıyor. Vatandaşlar bu taksiti krediyi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabilecekler.

Kampanyalı kredi 50 bin TL değerinde talep edilirse %1,49 faiz oranı ve maksimum 36 ay vade süresi kapsamında aylık 1.895 TL taksitler ile kampanyalı krediden yararlanılacak. Bu fırsatlardan yararlanmak için ise şubeye başvuru yapılacak.

ING Kampanyalı Kredi Başvurusu Banka başvuru için nüfus cüzdanı, maaş bordrosu, isme düzenlemiş elektrik, su veya telefon faturası, ikamet belgesi ile vatandaşların kendilerine en yakın olan ING şubesine ziyaret yapabileceklerini belirtti. Bu evrakları müşteri temsilcilerine iletilip, ‘’ ING 3 ay ertelemeli kampanyalı ihtiyaç kredisi talep formu’’ doldurularak, başvurular tamamlanacak.