TV8 ekranlarında Erzurumspor yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı, ben amcanızın arkadaşıyım diyen adama Mustafa Ilıcalı benim amcam değil yorumu yaptı. Acun Ilıcalı amcası var mı? Mustafa Ilıcalı Acun Ilıcalı amcası mı? Mustafa Ilıcalı Acun Ilıcal

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
TV8 ekranlarında Erzurumspor yardım kampanyası düzenleyen Acun Ilıcalı, ben amcanızın arkadaşıyım diyen adama Mustafa Ilıcalı benim amcam değil yorumu yaptı. Acun Ilıcalı amcası var mı? Mustafa Ilıcalı Acun Ilıcalı amcası mı?

Mustafa Ilıcalı Acun Ilıcalı amcası mı?

Tüm Türkiye'nin Acun Ilıcalı amcası olarak bildiği Mustafa Ilıcalı, Acun Ilıcalı amcası olmadığı öğrenildi. Tüm sosyal medya ve Türkiye Mustafa Ilıcalı'yı Acun Ilıcalı amcası biliyor ancak Acun canlı yayında "Mustafa ılıcalı benim amcam değil" yorumu yaptı!

Acun Ilıcalı Mustafa Ilıcalı küs mü?

Mustafa Ilıcalı Acun Ilıcalı'nın amcası mı? Acun ve Mustafa Ilıcalı küs mü yoksa Acun Ilıcalı amcası yok mu net bir bilgi gelince sizlerle olacak.

Acun Ilıcalı açıkladı!

Acun Ilıcalı Gürbüz Ilıcalı ve Erol Ilıcalı isminde 2 amcası olduğunu açıkladı!