Yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri’nin üstlendiği, senaryosunu Özgür Önurme’nin kaleme aldığı Fatma dizisinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. İlk fragmanı bugün izleyici karşısına çıkan Fatma dizisinin yayın tarihi izleyiciler tarafından ar

Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı” Yönetmenden 22 Yıl Sonra İtiraf: “Amelie Aslında Bir KGB Ajanıydı”
Yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri’nin üstlendiği, senaryosunu Özgür Önurme’nin kaleme aldığı Fatma dizisinin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor. İlk fragmanı bugün izleyici karşısına çıkan Fatma dizisinin yayın tarihi izleyiciler tarafından araştırılıyor. Binlerce Netflix kullanıcısı Fatma dizisi ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt aramaya başladı. Biz de sizler için detayları haberimizde derledik.

Fatma dizisinin oyuncuları


Başrolünde Burcu Birick'in yer aldığı Fatma dizisinin kadrosunda; Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler  yer alacak. Gelelim dizinin konusuna...

Psikolojik drama türünde altı bölümlük bir mini dizi olan Fatma, sıradan bir temizlik görevlisi olan bir kadının başından geçen trajik olayları gözler önüne serecek. Peki Fatma'nın konusu ne?

Fatma (35) Sıradan bir temizlik görevlisidir. Zafer, kocasının cezaevinden çıkmasından kısa bir sürenin ardından ortalardan kaybolur. Bu sırada Zafer’i aramaya başlayan Fatma, beklenmedik bir cinayetin ortasında kendisini bulur. Zafer'in karanlık bağlantıları bu cinayeti öğrenince, Fatma'nın hayatta kalmak için öldürmekten başka seçeneği bulunmaz.

Bu durum, Fatma'nın bugüne kadar hayatta kaldığı her şeyin intikamını alması için bir ritüele dönüşür. Fatma, bir yandan çok sevdiği masum oğlunun intikamını almak isteyen bir anne, diğer yandan da kimsenin şüphelenmediği bir "temizlikçi" olarak hayatına devam etmektedir ve kocasını aramanın peşine düşer.

Netflix Fatma dizisi ne zaman başlayacak?


Fatma dizisi 27 Nisan 2021 tarihinde tüm dünya ile birlikte Netflix kataloğunda yerini alacak.