Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD, bu sabah 05.28’de Kayseri’de 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı AFAD’ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre, merkez üssü Kayseri’nin Hacılar ilçesinde 4.8 şiddetinde bir sarsıntı meydana geldi. Yaşanan depremin yerin yaklaşık 7 kilometre derinliğinde olduğu da bildirildi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Kayseri Vali Vekili Şenol Esmer, depremden sonra olumsuz durumla karşılaşmadıklarını aktardı

Kayseri Vali Vekili Şenol Esmer, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, yaşanan depremin ardından ilk belirlemelere göre herhangi bir olumsuzluk görünmediğini ve birimlerin de sahalar da kontrol çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

Diğer bir yandan da Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da yaptığı sosyal medya paylaşımında, ilk incelemelerin ardından herhangi bir olumsuz durumla karşı karşıya kalmadıklarını ve ekiplerin sahada teyakkuz halinde olduklarını ifade etti. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, sosyal medya paylaşımında vatandaşların resmi açıklamalara itibar etmelerini istedi ve ‘Rabbim tüm afetlerden bizleri korusun’ ifadelerini kullandı.