Afganistan son dakika haberleri ve Taliban son dakika haberi dünya tarafından yakından takip ediliyor. Gelen son dakika bilgisine göre Afganistan Cumhurbaşkanı istifa etti.

Afganistan Taliban son dakika haberleri. Afganistan İçişleri Bakanlığı son dakika açıklaması yaparak Taliban'ın başkente girmesi ile beraber yönetimin devredilmesi için çalışmaların başlayacağını ilan etti. Peki Afganistan'da son dakika gelişmeleri neler? Afganistan Cumhurbaşkanı istifa mı etti?

Afganistan İçişleri Bakanlığı son dakika açıklaması yaptı. Dünya tarafından yakından takip edilen Taliban son dakika haberlerine bir yenisi daha eklenirken Afganistan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Taliban'ın başkente girdiği ve yönetimin devri için müzakerelere başlanacağı duyuruldu. Peki Afganistan'da neler oluyor? Afganistan Cumhurbaşkanı istifa mı etti?

Afganistan Cumhurbaşkanı istifa mı etti?

Afganistan İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte Taliban'ın başkenti kuşattığı duyuruldu. Yapılan açıklamada Taliban'ın Kabil’i kuşatmasının ardından yönetimin devri için müzakerelere başlanacağı ifade edilirken Bir de istifa Haberi geldi. Afganistan Cumhurbaşkanı Gani görevinden istifa etti.

Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu! Ziraat Bankası Emekli Maaşlarını Kendi Bankasından Alanlara 100.000 TL Net Ödeme Yapacağını Duyurdu!

Ayrıntılar geliyor...