Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu’nun başrollerini paylaştığı Ah Belinda filmi yayınlandı. Netflix’in yeni filmi Ah Belinda konusu ile eğlence dolu anlar sunuyor. Peki, Ah Belinda filminin konusu nasıl? Ah Belinda oyuncuları kimdir? Ah Belinda filminde Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu’nun samimi sahneleri olay yaratacak! İşte detaylar…

4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme 4 Mayıs 2024 Resmi Gazetede Açıklanan Karar: Emeklilere 100.000 TL Ödeme

Yeşilçam’ın unutulmaz filmleri arasında yer alan Ah Belinda’nın yeni versiyonu çekildi. Netflix Türkiye iç yapımlar projesi olan Ah Belinda filminin başrollerinde Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu yer aldı. Orijinal versiyonu 1986 yılında çekilen Ah Belinda filminin başrolünde ise Müjde Ar yer almıştı. Uzun süredir fragmanları yayınlanan Ah Belinda filminin ne zaman çıkacağı merak konusu olmuştu. Romantik komedi türünde ilerleyen dizide Neslihan Atagül’ü kariyerinde ilk kez canlandıracağı bir karaktere imza attı. OGM Pictures tarafından yapımcılığı üstlenen filmin oyuncu kadrosunda ise birbirinden önemli isimler yer alıyor. Bir saat 37 dakikadan oluşan Ah Belinda filmi Netflix kullanıcıları ile buluştu.

5-belinda

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir?

Ah Belinda filminde romantizm ve komedi harmanlanmış bir şekilde seyirciye sunuluyor. Neslihan Atagül’ün hayat verdiği Dilara Başaran karakteri ünlü bir oyuncudur. Menajerinin ısrarı üzerine Belinda isimli bir şampuan firmasının reklam yüzü olmayı kabul eder. Dilara’nın hayatı Belinda reklamı ile tamamen değişecektir. Dilara kendini bir anda Handan olarak bulacaktır. Dilara, Handan olmadığını kanıtlamaya çalışırken başından birbirinden ilginç olaylar geçecektir. Handan’ın kocası Necati karakterini ise Necip Memeli canlandırmaktadır. Necati, karısının delirdiğini düşünmeye başlamıştır. Dilara’nın sevgilisi Serkan rolünde ise Serkan Çayoğlu yer almaktadır. Dilara, Serkan’ın karşısına çıkar ve onu ikna etmeye çalışır. Lakin, Serkan Handan’ı tanımamaktadır. Kimse neden beni tanımıyor sorusuna yanıt arayan Dilara için hayat tüm gerçekliğini kaybedecektir.

s-3bf5baa0710fb6f9e7f90be730df8ea3d8bba2fd

Ah Belinda Filminin Oyuncu Kadrosu

Son dönemlerin en popüler dizi projelerine imza atan OGM Pictures tarafından hazırlanan Ah Belinda filminin oyuncu kadrosunda önemli isimler bulunmaktadır. Aile dizisinin de senaryosunu kaleme alan Hakan Bonomo tarafından Ah Belinda filminin yeni versiyonu hazırlanmıştır. Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirdi. Ah Belinda filminin oyuncu kadrosunda Beril Pozam, Meral Çetinkaya, Sacide Taşaner, Efe Tunçer, Kamil Güler, Gamze Karaduman ve Anıl Çelik yer almaktadır.

s-fec8d832383135ef3f006da9b967753046542cde

Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu Uyumu

Ah Belinda filminde başrolleri paylaşan Neslihan Atagül ve Serkan Çayoğlu’nun uyumu ise dikkat çekmeyi başardı. Aşık bir çifti canlandıran oyuncular cüretkar sahnelere imza attı. Dilara Başaran ve Serkan karakterlerinin sahneleri uzun süre magazin gündemini meşgul edecek. Necip Memeli’nin canlandırdığı Necati karakterinin ise karısı Handan ile sahneleri komedi türünde ilerliyor. Dilara, Necati’ye karısı olmadığını kanıtlamak için her yolu deniyor. Netflix tarafından Ah Belinda filminde cinsellik ve argo ifadelerin yer aldığı uyarısı yapıldı.  Ah Belinda filminin 18 yaş üzerindeki izleyiciler için uygun olduğu belirtildi.