Show TV’nin yeni dizisi Aile heyecan ve gerilim dolu bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor. Merakla beklenen Aile 2. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Aile yeni bölüm fragmanında Hülya, Devin’e gözdağı verdi! Cihan ve Aslan arasında neler olacak? İşte Aile 2. Bölüm yeni fragmanına dair detaylar…

Sezonun en iddialı dizisi olarak gösterilen Aile ilk bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı dizi zengin oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekti. Camdaki Kız dizisindeki performansı ile 7’den 77’ye herkesin beğenisini kazanan Nur Sürer, Aile dizisine transfer oldu. Hülya Soykan karakterine hayat veren Nur Sürer, yeni dizisiyle de seyirciden tam not aldı. Serenay Sarıkaya ise 8 yıllık aranın ardından yeniden televizyon ekranına döndü. Pek çok ilgi bünyesinde barındıran dizi Salı akşamına damga vurmayı başardı.

0x0-aile-dizisi-oyunculari-karakterleri-ile-bu-aksam-yayinda-aile-dizisi-konusu-nedir-oyuncu-kadrosunda-kimler-var-1678203720162

Aile Yeni Tanıtım Bölümü Geldi

Kahramanmaraş merkez üstlü depremler nedeniyle yayın tarihi ertelenen Aile dizisinin ilk bölümü merak konusu olmuştu. İlk bölümü 7 Mart’ta ekrana gelen Aile dizisinin temeli Aslan ve Devin arasındaki imkansız aşk hikayesine dayanıyor. Ay Yapım tarafından hazırlanan dizi de aile, aşk ve nefret temaları işleniyor. Aile dizisinin ilk bölüm finalinde Aslan, Devin’i ailesi ile tanıştırmak için evine getirmişti. Büyük bir merakla beklenen Aile 2. Bölüm fragmanı bölüm sonunda yayınlandı. Aslan’ın Devin’e sürpriz yaptığı fragman kısa süre içerisinde milyonlarca kişi tarafından izlendi. Aile 2. Bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Aile 2. Bölüm 2. Fragmanında ise daha fazla detay paylaşıldı.

s-e5233c4e989f18e1ffcaf5eba79620c805b160f0

Aile 2. Bölüm Yeni Fragmanı Yayınlandı

Salı akşamına damga vuran Aile dizisinin yeni bölümünde Aslan ve Devin arasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor. Aile dizisinin en önemli yanının ana hikaye dışında, yan karakterlerin hikayelerinin de derinliklerinin olması bekleniyor. Soykan ailesinin her bir ferdinin farklı bir hikayesi bulunuyor. Devin’in kız kardeşi ve babasıyla olan ilişkinin temelleri de merak duygusunu kamçılıyor. Heyecanla beklenen Aile 2. Bölüm yeni fragmanında Hülya Soykan, Devin’in gözünü korkutmaya çalışıyor.

3561398_1920x1080

Aslan ve Devin arasında sert bir tartışma yaşanıyor. Babasının ihanetinden dolayı erkeklere güvenmekte zorluk çeken Devin, Aslan’a karşı önyargılı davranmaya başlıyor. Hülya’nın daveti ile katıldığı bir etkinlikte ise ağır sözler işitiyor. Hülya, Devin’in dobra değil, terbiyesiz olduğunu düşünüyor. Aslan ve Devin ilişkisini sonlandırmak için harekete geçiyor. İlk hedefi ise oğlu Cihan ile konuşmak oluyor.

Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir Türkiye'nin yüz ölçümü yaklaşık 780 bin kilometrekareyken en büyük il Konya'nın yüz ölçümü yaklaşık kaç kilometrekaredir

kapak_090459

Cihan ve Aslan arasındaki ilişkiye dair ilk bölümde hiçbir detay verilmemişti. Cihan, Hülya tarafından babasının intihar etmesinden sorumlu tutuluyordu. Bu yüzden ailesi tarafından dışlanan Cihan yalnız kalmıştı. Aslan’ın yeni bir sevgilisi olduğunu ve çok mutlu olduğunu duyduğunda ise çok şaşırdı. İki kardeş arasındaki ilişkinin nasıl olduğuna dair detaylar Aile yeni bölümünde paylaşılacak. Aile 2. Bölümü Salı akşamı ekrana gelecek.