Akaryakıt kampanyasına katılanlar indirimli olarak daha fazla benzin, motorin veya LPG satın alabilecek. Bu fırsatı kaçırmamak için Vakıfbank'lılara önemli bir duyuru yapıldı. Vakıfbank Worldcard'ı olanlar dikkat...

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Vakıfbank, akaryakıt harcaması yapan müşterileri için önemli bir kampanya duyurusunda bulundu. Yapacağınız benzin, motorin veya LPG alışverişleri için bonus hakkı kazanacaksınız. Böylelikle daha fazla akaryakıt satın almak mümkün hale gelecek.

Vakıfbank'tan 60 TL  Bonus!

VakıfBank Worldcard ile farklı günlerde yapacağınız 500 TL ve üzeri 4 alışverişle birlikte toplamda  60 TL'lik bonus ödemesi almaya hak kazanacaksınız. Bu gelişme ile birlikte sizler de akaryakıta daha az para ödeyerek daha fazla kullanabilirsiniz. Özellikle de son zamlarla birlikte benzin ve motorin almak iyice lüks haline geldi.

31 Mart'ta Son Bulacak!

Vakıfbank akaryakıt kampanyasının 31 Mart 2023 tarihinde son bulacağı öğrenildi. Sizler de kampanyaya dahil olmak isterseniz, aşağıda yer alan şartlara göz atabilir ve aynı zamanda resmi internet sitesi üzerinden detaylı veri elde edebilirsiniz:

"Kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Nisan 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 24 Nisan 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 25 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır."