Akaryakıt fiyatlarındaki zam dalgasından sonra bu sefer de indirim haberi verildi. Benzin fiyatları bir anda o kadar ucuzladı ki araç sahipleri bayram etmeye başladı. Ocak ayında güncel akaryakıt fiyat listesi ve beraberin benzin, motorin, LPG'deki son durum...

Akaryakıt fiyatlarındaki son dönem gelişmeleri dikkat çekiyor. Özellikle de benzin ve motorinin birkaç yıl içerisinde ciddi şekilde arttığına şahitlik etmiştik. 2023 yılının ilk günlerinde öyle bir haber geldi ki duyunca şaşıracaksınız. İşte güncel gelişmelerle birlikte benzine gelen indirim ve çok daha fazlası haberimizde olacak. Araç sahipleri bu habere çok sevinecek gibi gözüküyor.

TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı! TBMM Onay Verdi! Maaş Alan Emeklilere Ödemeler Bayramdan Sonra Olacağı Açıklandı!

Benzin 65 Kuruş Ucuzlayacak!

Benzinle ilgili gelen bilgi doğrultusunda benzinin 65 kuruş ucuzlayacağı öğrenildi. Çarşamba gününden itibaren geçerli olacak bu fiyat değişikliği araç sahipleri tarafından olumlu karşılandı. Bir süredir brent varil petrol fiyatının 79 dolar seviyesinde olduğunu görüyoruz. Üstelik düşüşlere yenileri de eklenince benzin fiyatında bir güncelleme yapılmak durumunda kalındı. Peki İstanbul, İzmir ve Ankara'da akaryakıt fiyatlarına dair neler bilmekteyiz?

İndirim Sonrası Akaryakıt Fiyatları Güncel

İndirim geçerli olmaya başladıktan sonra İzmir ve Ankara'da benzinin litresi 18,98 TL'den satılmaya başlanacak. Bununla beraber İstanbul'da benzinin 18,83 TL'den satılacağı bilgisi iletildi. Motorin ve LPG fiyatları da aynı şekilde merak ediliyor. Herhangi bir fiyat değişikliği olmasa da son durumdan söz edelim. İzmir'de LPG 10,69 TL iken Ankara'da 10,89 TL ve İstanbul'da 10,63 TL. Öte yandan akaryakıt fiyatları bakımından motorinin İstanbul'da 22,11 TL, Ankara'da 22,29 TL ve İzmir'de ise 22,38 TL'den satışa sunulacağı öğrenildi. Son dakika gelişmelerini sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.