Akaryakıta gelen zamların üstüne güncel fiyatlar açıklandı. Benzin ve motorin kaç TL'den satışa sunuluyor? Ankara, İzmir ve İstanbul'daki fiyatların yanı sıra araç sahiplerine üzücü haber verildi. Akaryakıt fiyatları yeniden arttı mı?

Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek? Doğalgaz Ödemeleri İçin Bakanlıktan Açıklama! Bu Ay Doğalgaz Desteği Ne Zaman Ödenecek?

Akaryakıt fiyatlarına gelen motorin zammından sonra güncel fiyat listesi merak edilmişti. Benzin ve motorindeki son durum tek tek paylaşılıyor. Peki akaryakıta güncel bir zam veya indirim geldi mi? İstanbul, İzmir ve Ankara'daki son durumu paylaşırken bir yandan da akaryakıta dair bilgiler vereceğiz. Araç sahiplerinden şirketlere kadar herkesi ilgilendiren detayları paylaşıyoruz. 

Akaryakıta Zam Geldi mi?

Akaryakıta 1,05 TL'lik motorin zammından sonra yeni bir zam gelmedi. Üstelik benzine de geçtiğimiz günlerde zam gelmişti. Fiyat artışlarıyla birlikte güncel listede değişiklik yapıldı. LPG ise son zamanlarda fiyatlardan çok etkilenmiyor. İndirim haberine ise bir hayli uzak kalan akaryakıttaki son durumu açıklayalım.

Akaryakıt Fiyat Listesi Güncel 23 Ocak 2023

  • İstanbul'da benzinin litresi 20.35 TL'ye satılırken motorinin 23.11 TL ve LPG'nin ise 10.83 TL'ye satıldığı görüldü.
  • Ankara'da benzinin litresi 20.61 TL'ye satılırken motorinin litresi 23.37 TL ve LPG ise 10.83 TL'den satışa sunuluyor.
  • İzmir'de benzin 20.57 TL, motorin 23.42 TL ve son olarak LPG 10.58 TL'dir.