Akaryakıt fiyatları iyice düştü. Daha önceki zamlardan ötürü eski fiyatların altına düşemese de sonuç itibarıyla indirim yapıldı. Benzin ve motorin kaç TL'ye satışa sunuluyor? Litrelik fiyatlarıyla birlikte son detaylar haberimizde...

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Akaryakıttaki indirim dalgası sürüyor. Benzin ve motorin fiyatlarındaki indirimin hemen ardından güncel fiyatlar ortaya çıktı. Son haftalarda fiyatların bu kadar değişken olması gündemdeydi. Akaryakıttaki değişimin enerji piyasasındaki dalgalanmaya bağlı olduğu belirtiliyor. Son olarak benzine 48 ve motorine 63 kuruşluk indirim de yapılınca detaylar ortaya çıktı.

Akaryakıta Yeni İndirim Gelecek mi?

Akaryakıta yeni bir indirimin gelip gelmeyeceği henüz netleşmiş değil. Ancak yakında güncel gelişmeler ortaya çıkacaktır. Özellikle de akaryakıta dair merak edilenler ve dahası hakkında çeşitli ifadelere yer verilecek. Şimdilik fiyatların düştüğü ve bu düşüşün pompa fiyatlarına yansıdığını görüyoruz.

Güncel Akaryakıt Fiyat Listesi

İstanbul bir litre benzin fiyatı: 20,39 TL
İstanbul motorin (mazot) litre fiyatı 20,54 TL
İstanbul LPG litre fiyatı 11.73 TL

Ankara'da Benzin fiyatı: 20,76 TL
Ankara'da  Motorin fiyatı: 20,95 TL
Ankara'da LPG fiyatı: 11,99 TL

İzmir'de Benzin fiyatı: 20,69 TL
İzmir'de Motorin fiyatı: 21,00 TL
İzmir'de LPG fiyatı: 11,79 TL