Sıfır ve ikinci el konut kredilerindeki faiz oranları iyice düştü. Halkbank'tan özel faiz oranlarıyla kredi çekmek isterseniz elinizi çabuk tutun. Ev sahibi olacaklara özel kredi teklifi yapıldı. İşte kredide detaylar...

Halkbank, ev sahibi olmayı planlayan müşterilerine düşük faizli kredi veriyor. Üstelik 1,20'den başlayan kredi faiz oranlarıyla ev sahibi olmak çok daha kolay. Ödeme planı konusunda da sizlere esneklik sağlanmakta. Böylelikle vade sayısını daha yüksek seçerek daha düşük taksitler ile ödeme yapabilirsiniz. 

Hesaplı Evim Konut Kredisi Nedir?

Hesaplı Evim Konut Kredisi ile birlikte düşük faizli konut kredisi çekebiliyorsunuz. Ev sahibi olma konusunda emin adımlar atmak isteyen müşterileri bu kredi kampanyası bekliyor. Sıfır ve ikinci el konutlarda geçerli olan bu kredi kampanyası %1,20 faiz oranından başlamakla birlikte evin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

halkbankkse

TEB Hayalinizdeki Araca Kavuşmanızı Sağlıyor! TEB'den rekor kıran taşıt kredisi TEB Hayalinizdeki Araca Kavuşmanızı Sağlıyor! TEB'den rekor kıran taşıt kredisi

Konut Kredisinde Şartlar Nedir?

Halkbank resmi intenet sitesinden gelen açıklamad "Hesaplı Evim özel faiz oranlarından; Bankamızdan en az taksit tutarı kadar Açık Hesap açtıran, en az üç adet otomatik ödeme talimatı veren, Bankamız kredi kartına sahip olan ya da onaylanmış kredi kartı bulunan İnternet/ Mobil/ Dialog şube üyeliklerini yaptıran, Bankamızdan Hayat Sigortası, DASK, Konut Sigortası yaptıran, ilave olarak; BES, Her Şeye Hazırım Ferdi Kaza Sigortası, Cankurtaran Sağlık Sigortası, Riskli Hastalıklar Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Kredi İşsizlik Sigortası ürünlerinden en az üç tanesi tanımlanan ve Hesaplı Bankacılık Masraf Paketine sahip olan müşterilerimiz faydalanabilecektir." ifadesine yer verildi ve şartlar sıralandı. Eğer sizler de bu şartları karşılıyorsanız düşük faizli kredi çekme hakkına sahipsiniz. Hesaplı Evim faizi düşük konut kredi kampanyasından faydalanmak için bu şartları karşılamak yeterlidir.

hesaplıevim

hesaplıevim2