Akaryakıta gelen son indirim araç sahiplerini sevindirdi. Benzin ve motorin artık daha ucuza satın alınabiliyor. 31 Ocak 2023 tarihli akaryakıt fiyatlarındaki son durum nedir? İşte fiyat listesiyle birlikte yapılan indirimin miktarı...

Akaryakıt fiyatlarındaki son durum ve dahası dikkat çekiyor. Benzin ve motorin fiyatlarındaki son durumu açıklayacağız. Gelen indirimle birlikte güncel detaylar paylaşıldı. Peki ya brent varil petrol fiyatındaki son durum nedir? Son yılların pahalı hale gelen ürünlerinden biri olan akaryakıt, artık ucuzlamaya başladı. Üstelik bu indirime en çok araç sahipleri sevindi. Akaryakıt istasyonlarındaki pompa fiyatlarına yansıyan fiyatları sizlerle paylaşacağız. Benzin ve motorine yüzde kaç indirim geldi? Yapılan son duyuruda her şey ortaya çıktı. İstanbul, İzmir ve Ankara'daki benzin motorine ait fiyatlara yer verdik.

Benzin ve Motorin Ucuzlamıştı

Gelen duyuruyla birlikte benzin ve motorin fiyatlarına 60'a kuruş indirim yapıldı. Fiyatlar düştü ve araç sahipleri indirimin geçerli olduğu geceden itibaren akaryakıt istasyonlarına gitmeye başladı. İstanbul, İzmir ve Ankara'daki son fiyatlar ise aşağıdaki listede yerini aldı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Akaryakıt Fiyartları 31 Ocak 2023

İstanbul'da benzinin litresi son indirimle birlikte 21,06 TL'ye satılmaktadır. Motorine gelen indirim sonrası ise İstanbul'da motorinin litresi için 23,38 TL ödeniyor. Öte yandan Ankara'daki benzinin güncel litrelik fiyatı 21,32 TL ve motorinin litrelik fiyatı ise 23,67 TL oldu. İzmir'de benzinin litresi 21,26 TL ve motorinin ise 23,73 TL'ye indi. Piyasalardaki değişkenlik ister istemez akaryakıtı da etkilemeye devam ediyor.