Akaryakıt fiyatlarındaki son tablo ile birlikte indirim haberi geldi. Motorine kaç TL indirim yapıldı merak ediliyor. Benzin fiyatlarında bir değişiklik oldu mu? Enerji piyasasının hızlı değişiminden etkilenen güncel fiyatlardaki son durum belli oldu. 6 Aralık akaryakıt fiyatları açıklandı.

Akaryakıta son dönemde çok ciddi oranda zam yapıldı. Ancak benzin ve motorine gelen peş peşe indirimler dikkat çekiyor. Petrol piyasasındaki hızlı artışın ardından bir süredir fiyatlara düşüşün hakim olduğu görüldü. Akaryakıta ilişkin başka hangi detayları biliyoruz? Aynı hafta içerisinde hem zamlanan hem de indirimli hale gelen benzin ile motorin, bu sefer yüzleri güldürdü. Araç sahipleri, 6 Aralık 2022 akaryakıt indiriminden memnun.

Brent Varil Düştükçe Motorin Ucuzladı

Brent varil petrol fiyatı gittikçe düşüyor. Son olarak 81,75 seviyesinden işlem gördüğünü belirtelim. Bu gidişat, benzin ve motorin için önemli bir avantaj. Benzin için şu anda fiyatlar değişmese bile motorinin ucuzladığı söylenebilir. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyükşehirlerde litresinin kaç TL'ye satıldığı da belli oldu.

benzinmotorin

Motorine 69 Kuruş İndirim

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Motorine tek seferde 69 kuruş indirim geldi. Daha önce de birkaç TL'lik indirim yapılmıştı. Birkaç haftadır akaryakıt fiyatlarına gelen zamla indirimlerin haddi hesabı yok. Güncel fiyat listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Benzin ve motorin İstanbul'da kaç TL'ye satılıyor? 

İstanbul'da benzinin litresi 20,19 TL iken motorinin ise 22,97 TL olarak kayıtlara geçti. Ankara'da benzin 20,37 TL ve motorin ise 23,13 TL olarak açıklandı. İzmir'deki fiyatların da çok farklı olmadığı görülüyor. İzmir'de benzin 20,36 TL ve motorin 23,20 TL olarak istasyonlarda yerini aldı. LPG fiyatında da bir değişiklik olmadığı vurgulandı. Önümüzdeki günlerde benzine de bir indirim haberi gelebilir.